Jale 10 yıl sonra yeniden sizlerle

'Müzik Haberleri' forumunda Dine tarafından 9 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Jale 10 yıl sonra yeniden sizlerle konusu Bir süre ortalarda görünmeyen Jale, yeni şarkılarıyla yürek yakmaya devam edecek..

'Üzgünüm' derken, 'Son Geceler' derken onun da yüreği aşk acısıyla kavruluyordu. Jale bilinmeyen aşk acılarını yüreğine gömdü ve yeniden o unutulmaz şarkıları 'Yüreğimin Şarkıları' adı altında topladı.

1999 yılında çıkan 'Yüreğimin Şarkıları' bir kez daha müzik severlerle buluştu. Aradan geçen zamana yenik düşmeyen şarkılar hala yürekleri yakmaya ve acıtmaya devam ediyor. Hayata iz bırakan klasikleşmiş şarkıları her zaman seslendiren Jale, "Bu şarkıları söylerken benim yereğim de çok acıyordu. Kendi şarkılarımın sözleri beni kahrediyordu. Bu şarkılar herkese öyle da böyle bir şekilde dokundu, kendini hissettirdi" derken duygularını dile getiriyor.

Aradan geçen on yılı çoğu zaman hüzünle çoğu zaman sevinçle hatırlayan Jale, "Benim de, bilinmeyen aşk acılarım var. Ama bu şarkıları seslendirerek onları yüreğime gömdüm. Şimdi tekrar bu şarkıları söyleme zamanı" dedi. 1993 yılından bu yana şarkı söyleyen Jale, "Sevinçlerim de oldu kederlerim de, yalnızlıklarım da oldu paylaşımlarım da. Aşkı doya doya yaşayabildiğim de oldu engellere yenilip veda ettiğimde, hasretlerim de oldu kavuşmalarım da" diyor ve "Bu şarkılar hepimize bir kez daha iyi gelecek" mesajı veriyor

Bu Sayfayı Paylaş