Ismail Yıldırım İlköğretim Okulu Of Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Ismail Yıldırım İlköğretim Okulu Of Trabzon konusu Ismail Yıldırım İlköğretim Okulu Hakkında - Ismail Yıldırım İlköğretim Okulu Tanıtımı - Ismail Yıldırım İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Ismail Yıldırım İlköğretim Okulu Resimleri

Ismail Yıldırım İlköğretim Okulu Trabzon Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ismail Yıldırım İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ismail Yıldırım İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ismail Yıldırım İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ismail Yıldırım İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ISMAİL YILDIRIM İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: CUMHURIYET MAHALLESI
    Telefon Numarası: 4627715053

Kurumun Misyonu :

Atatürkçü düşünce doğrultusunda; çağdaş,demokrat,bilgili, dürüst,çalışkan ve vatanını seven insan yetiştirmek.

Kurumun Vizyonu:

Çalışmak,üretmek,bıkmadan,yılmadan,muasır medeniyet seviyesini yakalamak.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Kaynak:trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş