Isafakılar Şehit Ali Irfan Öztürk İlköğretim Okulu İncirliova Aydın

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 2 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Isafakılar Şehit Ali Irfan Öztürk İlköğretim Okulu İncirliova Aydın konusu Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Isafakılar Şehit Ali Irfan Öztürk İlköğretim OkuluTanıtımı - Aydın İncirliova'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Isafakılar Şehit Ali Irfan Öztürk İlköğretim Okulu Resimleri - Isafakılar Şehit Ali Irfan Öztürk İlköğretim Okulu Hakkında

İSAFAKILAR ŞEHİT ALİ İRFAN ÖZTÜRK İLKÖĞRETİM OKULU
    TARİHÇE
    Köyde ilkokul 1965 yılında geçici bir binada açılmıştır.Daha sonra mevcut olan okul yapılmış ve 1974-1975 yılında eğitim-öğretim faaliyetine başlamıştır.Halen eğitim-öğretim bu binada devam etmektedir.1995 yılında okulumuzun zeminine karo döşenmiştir.1996 yılında okulumuzun adı İsafakılar Şehit Ali İrfan Öztürk İlköğretim Okulu olarak değiştirilmiştir.1998-1999 öğretim yılının başında su bağlanmıştır.2006 yılında okulun onarımı ve bahçe duvarı yapılmıştır.2007 yılında korkuluk demirleri ve okul tabelası yaptırılmıştır.
    Okulun iki öğretmen kadrosu vardır.Eğitim-Öğretim iki öğretmen ile devam etmektedir.
    Köy halkı okula yeterince ilgi göstermektedir. Her yıl gerekli boya ihtiyaçları ve küçük onarımlar yapılmaktadır. Okulun yakacak ihtiyacını Muhtarlık ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü karşılamaktadır.
    Okulun temizliği ise Okul-Aile Birliğinin ücreti ödediği bir kişi tarafından yapılmaktadır.
    Okulumuz ihtiyaca karşılık vermektedir. Fakat bahçenin dar olması öğrencilerin oyun oynama imkanlarını kısıtlamaktadır.

VİZYONUMUZ
    Atatürk İlke ve İnkılâpları doğrultusunda; bilimsel gelişmelere açık, milli değerlerimize ve kültürümüze sahip çıkan, farklı kültürlere hoşgörüyle bakan, hak ve sorumluluklarını bilen, bilim ve teknolojiyi yakından izleyen, araştıran, sorgulayan, üretken, başkalarının hak ve sorumluluklarına saygı duyan, milletini, ailesini ve kendisini seven çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmayı hedefleyen bireyler yetiştirmektir.

MİSYONUMUZ

Türk Milli Eğitiminin amaçları ışığında geçmişimizden aldığımız özgüven ve çağın gereklerine göre yaşayan ülkemizi Atatürkün gösterdiği çağdaş uygarlık seviyesine ulaştıracak, insan haklarına saygılı, demokratik, nitelikli, araştıran, sorgulayan ve bunları değerlendirebilen, kendisi ve toplumla barışık bireyler, Atatürk İlke ve İnkılâplarını benimsemiş bir toplum oluşturmaktır.

Isafakılar Şehit Ali Irfan Öztürk İlköğretim Okulu Aydın İncirliova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Isafakılar Şehit Ali Irfan Öztürk İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Isafakılar Şehit Ali Irfan Öztürk İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Isafakılar Şehit Ali Irfan Öztürk İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Isafakılar Şehit Ali Irfan Öztürk İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ISAFAKILAR ŞEHİT ALİ IRFAN ÖZTÜRK İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: isafakilar Köyü

Telefon Numarası: 2565821151

E-mail Adresi : isafakilar@hotmail.com

Web Adresi: İsafakılar Şehit Ali İrfan Öztürk İlköğretim Ok.

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş