is baska ask baska

'Fenerbahçe' forumunda DilzaR tarafından 30 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. DilzaR

DilzaR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    is baska ask baska konusu
    Alex’in internet sitesinde yaptığı “Şu ana kadar dört teklif aldım. F.Bahçe’nin durumunu anlamıyorum. Kulüple yaptığımız görüşmeler sonrasında bende bazı şüpheler uyandı ve bundan dolayı rahatsız oldum. Hele bir de bunca zaman Fenerbahçe forması giymiş ve kulüp için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışmış olmama rağmen hâlâ bu şüpheleri gideremedim. Tabii ki de benim ilk tercihim F.Bahçe’dir. Ama - diğer tekliflerin de varlığı ortadayken - en fazla verimli olabileceğim ve değerimin bilineceği yerde oynamayı da düşünmek zorundayım. 2009’dan benim istediğim işte budur” şeklindeki şok açıklamaları, F.Bahçe camiasında gündeme oturdu.

EN FAZLA İKİ YIL OLUR

BREZİLYALI futbolcu ile F.Bahçeli yöneticilerin arasındaki temel görüş ayrılığının sözleşme süresinde olduğu bildirildi. “Alex başımızın tacı” diyen yöneticiler, “Ama” diye ekleyip, bakış açılarını “Alex’i seviyoruz. F.Bahçe’ye yaptığı hizmetleri hiç kimse inkar edemez. Kapımız ona sonuna kadar açık. Kalmasını istiyoruz. Ancak F.Bahçe kulübünün de prensipleri, kuralları var ve hiç kimse bu prensiplerden, kurallardan önce gelemez” diye özetliyor. Alex’in 3 yıllık yeni sözleşme ısrarı karşısında yönetimin 2 yıllık sözleşmeye sıcak baktığı bildirildi.

KRİTİK TARİH 5 OCAK

yöneticiler, Alex’in Türk vatandaşlığına geçme fikriyle ilgili olarak da kamuoyunun yanlış bilgilendirildiği görüşünde. Alex’in Türk vatandaşlığına geçmesi için 5 yıl beklemesi gerektiğini vurgulayan yöneticiler, “Alex bugün başvursa Türk statüsünü kazandığı zaman kaç yaşına girecek?” diye sordular. Fenerbahçeli yöneticiler, Alex’le sözleşme yenilerken, Aragones’in görüşlerini de dikkate alacak. İspanyol teknik adamın yeni sezonla ilgili planlarında Alex’e yer olmadığı öne sürülüyor. Bütün bu gelişmelerin ışığında gözler Juan Figer ile yönetimin yapacağı görüşmeye çevrildi. 5 Ocak’ta her şey kesinlik kazanacak.

Bu Sayfayı Paylaş