iRingtunes 2.3

'I-J' forumunda Siraç tarafından 19 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

iRingtunes 2.3 konusu iRingtunes 2.3

Boyut: 456 Kb

Kullanım İzni
    : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

Kısıtlama
    : 3 zil sesi

Dil
    : Ingilizce

İşletim Sistemi
    : Windows (Tümü)

Üretici Firma
    : Purple Ghost Software

Tanıtım:
    iRingtunes, iPhone telefonlar için kullanımı kolay bir zil sesi yapma programıdır. Program sayesinde iTunes kütüphanesinde bulunan korunmasız şarkılardan iPhone için zil sesleri oluşturabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüz ve kolay kullanıma sahip.

Ayrıntı ve fazla ayar gerektirmeden iPhone telefonlar için kolayca zil sesleri yapılabilir. Zil sesi yapmak içinde sınır yok. iTunes klasöründe varolan şarkılar kadar zil sesi yapılabilir. Yaptığınız melodiler içinde 1 ile 39 saniye arası bir uzunluk seçilebilir.

Programı çalıştıp iTunes kütüphanesine ulaştığınızda melodi oluşturacağınız tüm şarkıların listesini görüp buradan çalışmaya başlayabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz şarkının başlangıç nokttası, uzunluk gibi çeşitli ayarlarını düzenleyebilir ve tek tıklamayla oluşturduğunuz çalışmanın önizlemesini duyup, beğenip beğenmeme durumuna göre üzerinde değişiklik yapmak için tekrardan düzenleyebilirsiniz.

Gereksinim:
    .NET Framework.
    iTunes.
    iPhone ve iPhone 3G.
    Hem Windows hem de Macintosh işletim sistemlerinde çalışır.
    Windows 98, 2000, XP, Vista, Windows 7'yi destekler.
    Mac OS X 10.5 ya da üstü. Intel/PowerPC Mac.

Kısıtlama ve lisans:
    Deneme sürümde 3 zil sesi oluşturulabilir. Tam olarak kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 15$'dır.

iRingtunes 2.3

Bu Sayfayı Paylaş