iRepo (Macintosh) 3.1.1 Indir

'I-J' forumunda Siraç tarafından 19 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

iRepo (Macintosh) 3.1.1 Indir konusu iRepo (Macintosh) 3.1.1

Boyut: 3.61 Mb

Kullanım İzni: Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Kısıtlama: 15 gün

Dil: Ingilizce

İşletim Sistemi: Mac OS X

Üretici Firma: Purple Ghost Software

Tanıtım:
    iRepo, bilgisayar ve/ya da iTunes'a şarkı aktarmaya yarayan bir program. iRepo iPod'a bağlandıktan sonra iPod içindeki tüm şarkıları gösterip daha sonra istenilen şarkıları seçip PC ya da iTunes'a aktarabilir.

Programı kurduktan sonra bilgisayara bir iPod bağlandığında iTunes tarzında bir arayüz sayesinde iPod içindeki tüm şarkıları listeler ve bu liste içinde istenilen şarkıları kolay bir şekilde seçip aktarabilir. iRepo iPod için elle müzik yönetimi için tasarlanmıştır.

Eğer bir sorun yüzünden bilgisayar çalışmıyorsa ve tüm şarkılar kaybedilmişse, iRepo ile iPod'dan şarkıları geri yüklenebilir.

Yeni bilgisayar satın alındığında iRepo ile kolayca İpod'daki şarkıları bilgisayara alabilir.

Herhangi bir iPod kaynağından iRepo ile şarkı kopyalayabilir. Eğer arkadaşınızın istediği bir şarkı varsa şarkı aktarımı yapılabilir.

iRepo içinden iPod'a yüklenen tüm şarkılara göz atabilir ve şarkı seçilebilir.

Şarkı kısmı listesi içinden tüm türler seçilebilir ve albüm oluşturabilir; istenirse sadece seçilenler görüntülenir.

Program hem Windows hem de Macintosh işletim sistemlerinde çalışır.
    Windows 98, 2000, XP, Vista, Windows 7'yi destekler.
    .NET Framework 2.0 gerekli.
    Mac OS X 10.4 ya da üstü.
    Intel/PowerPC Mac.

Kısıtlama ve lisans:
    15 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 16.99$'dır.

iRepo (Macintosh) 3.1.1

Bu Sayfayı Paylaş