internet explorer dosya yukleme indirme hatasi

'Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü' forumunda sultanelif tarafından 2 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. sultanelif

sultanelif Yeni Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    internet explorer dosya yukleme indirme hatasi konusu selam ...
    bir kac gundur internetten dosya yada program vb. seyler yukledigimde su hatayi aliyorum :internet explorer sunu acamiyor internet explorer bu internet sitesini acamiyor kullanilmiyor veya bulamiyor. lutfen daha sonra tekrar deneyiniz/ :(surakli bu hatyi veriyor ne yapmam gerekiyor hic bir dosay indiremiyorum acil lazim yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler:(

2. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

internet explorer yerine isterseniz firefoxu kullanın hem daha güvenli hemde daha kullanışlı

Burdan indirebilirsiniz

3. sultanelif

sultanelif Yeni Üye

tesekkur edrim ama benim sorunum tam olarak bu zaten hic bir sey indiremiyorum su anda yani o foxu da indiremiyorum yine ayni hata ila karsilasiyorum explorer yeni surumunu indirip kuramiyorum hep aynisi oluyo iste

4. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

İnternet explorer ayarlarını sıfırlamayı deneyin.
    Araçlar => İnternet seçenekleri => Gelişmiş => Sıfırla

Onun dışında İnternet explorer setupu varsa yanınızda, exploreri silip tekrar kurmayı deneyin.

Antivirüs veya ona benzer programların dosya indirmeyi engellemediğine emin olun.

5. sultanelif

sultanelif Yeni Üye

onuda denedim internet ayarlariniz sifirlanamadi dio offfff kafayi yicem yha ilgin icin
    tesekkurler canim

6. sultanelif

sultanelif Yeni Üye

yokmu bu konuda uzman biri yha lutfen yardimci olun hic bir sey yapamiyorum

Bu Sayfayı Paylaş