Intellicad Bricscad 9.1.8-1 Pro Download

'K-L' forumunda NeslisH tarafından 11 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Intellicad Bricscad 9.1.8-1 Pro Download konusu Intellicad Bricscad 9.1.8-1 Pro

Sürüm : 9.1.8-1 Pro

Boyut : 80 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Kısıtlama : 30 gün

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows NT/2000/XP/Vista

Üretici Firma : MechSoft Mekanik ve Bilişim

Tanıtım:
    Üreticinin Açıklaması : IntelliCAD tabanlı Bricscad, AutoCAD lisanslarını değiştirmek veya artırmak isteyen 2D ve 3D CAD platform kullanıcılarına alternatif sunmaktadır. Bricscad, ana DWG biçimini okur, bu biçimde yazar ve kullanıcılarına AutoCAD ile sorunsuz uyumluluk sunar. Bricscad'ın çok alışılmış bir kullanıcı arayüzü vardır ve dolayısıyla hiçbir eğitim gerektirmemektedir.

Dosya biçiminin AutoCAD’e tam uyumlu olması sayesinde, AutoCAD ile yapılmış bütün dosyaları açabilir ve üzerinde gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. Ayrıca, Bricscad ile tasarlanmış bütün dosyalar da AutoCAD’in son sürümü de dahil bütün sürümleri tarafından açılabilmektedir. Bu sayede, geçiş aşamasında hiçbir zorluk çekmeyeceksiniz.

AutoCAD ile bütün komutların aynı olması sayesinde de hiçbir ek eğitime gerek kalmadan, doğrudan programı kullanmaya ve çizimlerinizi fiyat avantajlı olarak kaliteli bir şekilde yapmaya başlayacaksınız.

Dünya'da 150.000'in, Türkiye'de ise 1000'in üzerinde lisanslı kullanıcısı bulunmaktadır.

Anahtar Özellikler :

AutoCAD sürüm 2.5’ten 2009’a kadar destek
    CUI Menuleri ve araçları
    Kullanıcı veri dosya yönetimi
    Yeni LISP motoru
    Tam SDS desteği
    Yeni yüksek uyumlu COM API
    Object ARX desteği
    Güçlü ve kolay anlaşılır kullanıcı arayüzü
    VBA (Visual Basic Uygulama Geliştirici) desteği

Intellicad Bricscad 9.1.8-1 Pro

Bu Sayfayı Paylaş