InstantStorm Ücretsiz Ekran Koryucu Yapma Programı İndir Download

'I-J' forumunda DeMSaL tarafından 6 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

1. DeMSaL

DeMSaL Özel Üye

InstantStorm Ücretsiz Ekran Koryucu Yapma Programı İndir Download konusu InstantStorm 2.0.0

Tanıtım:
    InstantStorm ile kendiniz ya da sevdikleriniz için ekran koruyucu hazırlayabilirsiniz. Ücretsiz ve kullanımı kolay olan InstantStorm ile .swf uzantılı flash dosyalarla ya da diğer görsel dosyalarla kolayca kendi ekran koruyucunuzu yapabilirsiniz.

Programı ilk çalıştırdığınızda çıkan ekrandaki seçeneklerden yeni bir çalışma başlatabilir ya da daha önceden başlayıp yarıda bıraktığınız bir çalışmanız varsa ona devam edebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken istediğiniz flash dosyasını ya da diğer görsel dosyaları seçtikten sonra gerekli adımları takip ederek "File" sekmesindeki "Installer" seçeneğin kullarak yaptığınız ekran koruyucuyu bilgisayarınıza kurmak olacaktır.

Ayrıca oluşturuduğunuz ekran koruyucunun "about" (hakkında) bölümünü ve yükleme arayüzünü kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Editörün Notu: Yazılımın bu sürümünde Türkçe dil desteği olmadığı için programın çalışma şekli biraz karmaşık gelebilir. Ancak orta düzey İngilizce bilginiz varsa fazla zorlanacağınızı düşünmüyorum.

Boyut : 1.87 Mb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : InstantStorm

InstantStorm 2.0.0

Bu Sayfayı Paylaş