ImageShack QuickLoad,ImageShack,İmage,Res im Upload Programı (Resimli Anlatım)

'Resimli Program Anlatımı' forumunda NeslisH tarafından 21 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. NeslisH

NeslisH Özel Üye

ImageShack QuickLoad,ImageShack,İmage,Res im Upload Programı (Resimli Anlatım) konusu
    ImageShack QuickLoad,ImageShack,İmage,Resim Upload Programı

Bildiğiniz gibi fotoğraf paylaşımı konusunda şu an için en iyi ve en çok kullanılan site www.imageshack.us sitesidir.
    Yeni çıkarttığı araç sayesinde artık bu siteye girmeden de fotoğraf yükleyebileceğiz.
    Bu küçük programın çalışabilmesi için bilgisayarınızda Microsoft .NET Framework'un yüklü olması gerekiyor. Eğer yüklü değilse yüklemek için burayı tıklayınız.

Lisans:Ücretsiz

Dil:İngilizce

Üretici Firma:Microsoft

Kısıtlama:Yok

------------------------------

Daha sonra yapmamız gereken ImageShack QuickLoad isimli küçük programı yüklemek....

Lisans:Ücretsiz

Dil:İngilizce

Kısıtlama:Yok

Üretici Firma:ImageShack

---------------------------------------------------

Yükleme işlemi bittikten sonra programı bilgisayarımıza kuruyoruz....

1- Hangi resmi paylaşmak istiyorsak o resmin üzerinde sağ tıklıyoruz ve ImageShack QuickLoad / Upload to Imageshack'i seçiyoruz.

2- Yüklemeye başlıyor.

3- Yükleme bittikten sonra otomatik olarak yeni bir sayfa açılıyor ve fotoğrafın linklerini bize gösteriyor.

Ben programı hemen indirdim...Gayet güzel bi program üstelik resimleri uplad etmek en fazla 5-10 saniyenizi alıyor..

Bu Sayfayı Paylaş