ilk görüşte aşk

'Makaleler-Denemeler' forumunda _KaRiZmA_ tarafından 18 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. _KaRiZmA_

_KaRiZmA_ Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    ilk görüşte aşk konusu Aşk;Bir derin yaradır benim gönlümde...
    Çok aşık olmuş ve hiç karşılık almamış bir münibüs şöförüm.
    aşktan ziyade evin yükü omuzlarımda olduğu için aşka vakit bulmıyorum.26 yaşında uzun boylu biraz ağır ve delikanlım.

Bir gün eve gelirken bizim boş olan yan taraftaki Yahya amcanın boşalan evine birilerinin taşındığını gördüm.Dolmuşu kapının önüne yanaştırıp.Hadi bakalım yawrum birazda sen dinlen dedim.
    Bu dolmuş bana baba yadigarıdır.ondan çok severim.Oradakilere
    -Kolay gelsin,iyi akşam deyip eve geçtim.
    Anam bahçeye hazırlamış yemeği.Yemeği koyrken anneme
    -Kim bunlar.dedim.
    -Yeni komşumuz oğlum,adam emekli yüzbaşı bu semtte oturacaklarmış artık .dedi
    -Hayırlısı olsun deyip yemeğimi yedim.
    Sabahlaeyin işe çıktım.Akşam 6 sularıydı benim son seferimdi .ön koltuk boştu.ileriden bir kız bana el salladı ama bir kız bu kadar güzel olabilirmiydi.
    -Buyrun öne oturun dedim.
    -Saol dedi ve.beni son durakta indirirmisiniz dedi.
    -Peki diyerek yola devam ettim.Son durağa 5 km kala yolcular boşaldı sadece ikimiz vardık.ismi Sevgiy miş.
    -Bu mahalledemi oturuyorsunuz dedim
    -Evet dün taşındık .deyince
    -Nerede eviniz dedim.Verdiği adres bizim sokaktaki Yahya amcnın eski eviydi .Bende orda oturduğumu söyledim ve onu evine götürdüm.
    1 sene geçmişti aradan nişanlanmıştık .Durağa bu tatlı haberi verince herkez sevindi .ancak Rüstem dışarı çıktı beni çocukluğundan beri sevmezdi.Can düşmanı bilirdi beni.
    Rüstem sevgiye aşk mektubu yollamış ,bu benim kulağıma geldi ve Rüstemi yolda yakalıyarak ağzını burnunu dağıttım öldürecektim ancak.Duraktaki arkadaşlar tuttu. 3 ay sonra evliniyoz.çok mutluyuz ve herkes çok sevinçli gece 10.suları ikimiz ortaya geçip dans ediyordum.Sanki bir arada Rüstemi görör gibi oldum.Herşey yolunda gidiyordu.Ama bir kör kurşundu bizi ayıran.Sevginin gelinliğini kana boyayan ve onu benden alan...
    Artık Sevgi yoktu o neşeli yüzüm gülmüyordu...Sevgimi toprağa gelin etmiştim.Evde yatağımda yatarken Yemin etmiştim Rüstemi canım pahasın aolsa bile öldüreceğim.Babamın silahını alıp durağa gittim arabayı Harun verip
    -Bundan sonra bu senin ailem sana emanet dedim ve sarılarak ayrıldım.Rüstemin evine gittim zile bastım.Kapıyı Rüstem açtı beni görünce kapıyı kapattı kapıyı kırdım ve silahı anlına dayadım ama o masum yawrusunu ve karısının gözlerini dolu olarak görünce dayanamadım ve bu iti,arabasına bindirip bir uçurumun kenarına vardık.
    -Ne olur ,ben ettim sen etme kıyma bana dedi.
    -Sen benim sevgime kıydın ulan deyip.anlının çatından vurup öldürüp,uçurumdan aşağı yuvarladım...
    Hemen teslim oldum.Hakim bana senmi yaptın evladım dedi
    -Evet hakim baba ben suçluğum.Ben adalete teslim oldum.Senden de adeleti beklerim dedim.Hakimin gözleri bulutlandı
    -Peki yawrum sana 10 sene hapis diyerek 4 duvara attı.Hiç pişman değilim artık.
    10 sene sonra evlendim ve 2 çocuğum var .Evimde çok mutluyum,kalbimi ortadan ikiye bölüp,Bir yanına karımı,öbür yarısına sevgimi. Bakmaya doyamadığım,kara toprapğa gelin

2. Google

Google Özel Üye

Paylaşım için teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş