Ilıcapınar İlköğretim Okulu Bilgileri Taşkent Konya

'Konya Tanıtımı' forumunda SeLeN tarafından 29 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Ilıcapınar İlköğretim Okulu Bilgileri Taşkent Konya konusu Ilıcapınar İlköğretim Okulu Hakkında - Ilıcapınar İlköğretim Okulu Tanıtım - Ilıcapınar İlköğretim Okulu Resimleri - Ilıcapınar İlköğretim Okulu İletişim

Ilıcapınar İlköğretim Okulu Konya Taşkent İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ilıcapınar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ilıcapınar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ilıcapınar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ilıcapınar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ilıcapınar İlköğretim Okulu Misyon Ve Vizyonu:

Öğrencilerimizi, vatan ve millet sevgisiyle yoğurarak üst öğrenime hazırlamak ve ülke problemlerin çözümünde düşünerek üreten etkin bireyler olarak geleceğe hazırlamaktır.

Eğitim kalitesini artırmak için öğretmen, öğrenci ve velilerimize inceleme, araştırma ve uygulama alışkanlığı kazandırmaktır.

Ilıcapınar İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ILICAPINAR İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: ILİCAPİNAR KASABASİ TAŞKENT/KONYA
    Telefon Numarası: 3324914012
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi: taskentilicapinarioo@hotmail.com
    Web Adresi: -

Ilıcapınar İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

2. ben ılıcapınarlıyım benim köyüm burası

Bu Sayfayı Paylaş