iFinance Mac Finans Yönetim Programı

'I-J' forumunda Mavi_Sema tarafından 23 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

iFinance Mac Finans Yönetim Programı konusu iFinance 3.2.4

Boyut : 45.3 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Mac OS X

Üretici Firma : Synium Software

Tanıtım:
    iFinance Macintosh işletim sistemi için tasarlanmış bir finans yönetim programıdır. Program sayesinde tüm gelir ve giderlerinizi kategoriler halinde sıralayarak daha kolay takibini yapabilir (Kira, sigorta, senetler gibi) ve bu sayede para akışını takip ederek ona göre planlama yapabilirsiniz.

Yapılan harcamalar, bütçe ya da senetler çizelgeler halinde gösterilerek, bu sayede grafiksel olarak elinizde bulunnan nakit veya senetlerin durumunu görebilir; sürekli yaptığınız bazı işlemleri bir sefer hatırlattığınızda otomatik olarak yapılmasını sağlayarak zamandan kazanmış olursunuz.

Program hesabınızdaki yerel para ve döviz arasında hesaplama yapabilir; anahtar kelime girerek arama yapabilir; verileri rapor haline getirip, yazdırabilirsiniz.

Program CSV, QIF, OFX ve MT940 dosya biçimlerini dışarıdan alıp çalışabilir. Ayrıca harcama listesini doğrudan ekleyebilir, iPhone ya da Apple'nin iTunes AppStore, iPad Touch'a doğrudan veri atabilir.

Program Türkçe hariç 12 dil desteğine sahip.

iFinance Mac OS X 10.5 - 10.6 sürümlerini destekler. Lisanslı fiyatı 29$'dır.

iFinance 3.2.4

Bu Sayfayı Paylaş