IECacheView 1.21 Download

'I-J' forumunda Siraç tarafından 4 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

IECacheView 1.21 Download konusu IECacheView 1.21 Download

Sürüm : 1.21

Boyut : 42 Kb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : NirSoft

Tanıtım:
    IECacheView, Internet Explorer önbellek dosyalarını okuyup görüntüleyebilen küçük bir programcıktır. Programın kendisi küçük, işlevi büyüktür. Önbellek dosyaları hakkında; dosya adı, içerik tipi, adresi (URL), son kayıt zamanı, son değişiklik zamanı, hiti, dosya boyutu, klasör adı ve önbellek dosyasının yolunu gösterebilmektedir.

Önbellek bilgilerini kolayca metin(TXT)/HTML/XML dosyalarına aktarabilirsiniz veya önbellek bilgilerini kopyalayıp herhangi bir uygulamaya yapıştırabilisiniz (Excel ya da OpenOffice Spreadsheet gibi).

IECacheView, kurulum veya ekstra DLL dosyaları istemez. Herhangi bir klasöre kopyalayarak çalıştırabilirsiniz. Program güncel olarak depolanan önbellek dosylarını gösterir. Eğer başka bir kullanıcının veya işletim sisteminin önbellek dosyalarını görmek isterseniz "Select Cache Folder" (F9) seçeneği ile önbellek dosyalarının yerini belirtebilirsiniz.

Programın Artıları :

IECacheView, sadece önbellek dosyalarını görüntüleyebilmektedir. Önbellek görüntülenirken tanımlama bilgileri ve önbellek dosyaları karıştırılmaz.
    Önbellek dosyalarını filtreleyebilir (resim, yazı, video, ses veya uygulama).
    Başka bir kullanıcının veya başka bir diskteki önbellek dosyalarını görüntüleyebilir, pencere izleyicisi ile sadece kayıt edilen önbellek dosyalarını görüntüleyebilirsiniz.
    Yazılım, Windows CacheView uygulamasının gösteremediği bazı sütunları gösterir; dosya tipi, hiti, alt klasör adı ve önbellek dosyasının tam adı ve yolu.
    Yazılım ile istenilen önbellek dosyasını herhangi bir klasöre kopyalayabilir, daha sonra da Excel, OpenOffice Spreadsheet gibi uygulamalara yapıştırabilirsiniz.

IECacheView 1.21

Bu Sayfayı Paylaş