HS CleanDisk Pro 6.17.40 İndir

'G-H' forumunda Siraç tarafından 15 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

HS CleanDisk Pro 6.17.40 İndir konusu HS CleanDisk Pro 6.17.40

Boyut : 4.0 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Kısıtlama : 15 gün

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : Haysoft - Yeniçağ Bilişim Ltd

Tanıtım:
    HS CleanDisk Pro birçok işleve sahip olan bir sistem düzenleme ve temizleme programıdır. Programın en başlıca görevi sisteminizdeki gereksiz dosyaları silmektir.

Bilgisayarınızdaki artık bir programa bağlı olmayan atık dll, tmp, bak ve gereksiz sistem geri yükleme dosyalarını, coookileri, hatalı ksayolları siler.

Kayıt defterindeki fazlalıkları ve gereksiz kayıtları bulup temizler. Böylece hem bilgisayarınızda yer açılır, hem de bilgisayarınız hızlanır.

Ayrıca program sisteminizin belleğini de düzenliyor. Örneğin bazı programlar kapatıldığı zaman bile hafızada yer kaplayabiliyor. İşte bu programda bu tür gereksiz dosyaları hafızadan kaldırarak daha rahat çalışmanızı sağlıyor.

Programın ilk açılışında sistem geri yükleme noktası oluşturma özelliği de mevcuttur.

Türkçe Kullanım :
    Program Türkçe de dahil 14 dilde çalışabilmektedir.
    Çevirisi %100 olmasa da yine de büyük kısmı çevrilmiş olduğundan işlemlerinizi kendi dilimizde rahat rahat yapabileceğiz.

Lisans & Kullanım Süresi :
    Yazılımı 15 günlük deneme süresinden sonra da kullanabilmeniz için 29 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

Editörün Değerlendirmesi :
    Program benim görüşüme göre CCleaner kadar hızlı tarama yapamasa da işlemci ve ram kullanımı açısından oldukça başarılı sayılabilir.
    Ortalama İşlemci Kullanımı : %10 civarındadır.
    Ortalama Ram Kullanımı : %30 civarındadır.

HS CleanDisk Pro 6.17.40

Bu Sayfayı Paylaş