Hisarönü Hüseyin Durmaz İlköğretim Okulu Marmaris Muğla

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 27 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Hisarönü Hüseyin Durmaz İlköğretim Okulu Marmaris Muğla konusu Hisarönü Hüseyin Durmaz İlköğretim Okulu Hakkında - Hisarönü Hüseyin Durmaz İlköğretim Okulu Tanıtım - Hisarönü Hüseyin Durmaz İlköğretim Okulu Resimleri - Hisarönü Hüseyin Durmaz İlköğretim Okulu İletişim

Hisarönü Hüseyin Durmaz İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulun Tarihçesi: Okulumuz 2000 yılında yapılan 18 derslikli yeni binasında eğitim öğretime devam etmektedir. Okulumuz ısınma sistemi kaloriferlidir. Bina içinde ihtiyaç olunan her türlü donanım mevcuttur.

Fiziksel Özellikleri ve Personel Durumu: Okulumuzda 1 Müdür, 1 Müdür Yardımcısı 7 Sınıf öğretmeni, Türkçe Öğretmeni, Sosyal Bilgiler Öğretmeni, Matematik Öğretmeni, Ana Sınıfı Öğretmeni, Beden Eğitimi Öğretmeni, İngilizce Öğretmeni, Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni ve Bilişim Teknolojileri Öğretmeni bulunmaktadır. 2 adet hizmetli görev yapmaktadır.
    Okulumuzda 10 derslik, 1 anasınıfı, 1 Fen Laboratuvarı, 1 BT sınıfı, 1 Müdür Odası, 1 Müdür Yardımcısı Odası, 1 Öğretmenler Odası, 1 Yemekhane, ve 1 Kütüphane mevcuttur.

Hisarönü Hüseyin Durmaz İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Marmaris
    Okulun Telefonu: (252) 4662069
    Okulun Faksı: (252) 4662069
    Okulun Adresi: Hisarönü Köyü
    Okulun Web Adresi:
    www.hisaronu.meb.k12.tr
    Okulun E-Posta Adresi: 771252@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü: Cihat KOCAHAN
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı : Dışı
    Ulaşım Durumu : Karayolu