Helpinator PRO 1.4 Download

'G-H' forumunda Siraç tarafından 31 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Helpinator PRO 1.4 Download konusu Helpinator bir yardım dosyası ve kullanım kılavuzu hazırlama programıdır. Programın içinden yardım dosyası hazırlamak için birkaç yol mevcuttur. Tek kaynaktan HTML, RTF, PDF ve CHM tarzda yardım dosyası ya da kullanım kılavuzları hazırlanabilir.

Bir metin düzenleme programında çalışıyor gibi resim, tablo ekleyebilir, yazı tipi ve diğer özellikleri değiştirebilir ve çalışmanızın daha hızlı ve kolay olmasını sağlayabilirsiniz. Proje dosyası içinde bulunan yerleşik şablonlar (HTML ve RTF) vasıtasıyla şablonlar üzerinden çalışma da yapılabilir. Yaptığınız çalışmayı da kısa sürede derleyebilirsiniz.

Daha önce bu tarz programlarla çalışan kişiler tarafından rahat bir şekilde kullanılabilir. Ayrıca yeni başlayanlar da fazla zorlanmadan kısa sürede yardım dosyası ve kullanım kılavuzu hazırlayabilir.

İkiye ayrılmış pencere içinde çalışmanızı yönetebilirsiniz. Sol tarafta yardım dosyasının başlıkları, sağ tarafta ise içerik yer alır. Yerleşik metin düzenleyicisi sayesinde çalışmanızı kolay bir şekilde derleyebilir ve daha hoş ya da etkileyici olmasını da sağlayabilirsiniz.

Yaptığınız çalışmayı "Tools > Comple" yoluyla CHM, HTML, RTF, PDF olarak derleyebilirsiniz.

Kısıtlama ve lisans:
    Programı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 99$'dır.
    http://www.helpinator.com/downloads/...ofessional.zip

Bu Sayfayı Paylaş