"Hedefimiz lig, gerisi bonus"

'Galatasaray' forumunda YıLMaZ tarafından 25 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. YıLMaZ

YıLMaZ Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    "Hedefimiz lig, gerisi bonus" konusu [SIZE=+0][/SIZE]"Hedefimiz lig, gerisi bonus"

[SIZE=+0][/SIZE]Aslan'ın hocası Rijkaard, “Her yarışta iddialıyız, ama şampiyonluk kupasını almak beni daha fazla mutlu eder. Diğer kupalar biraz ekstra bonus gibi geliyor” diye konuştu.
    Rijkaard, maçın ardından yaptığı açıklamada çarpıcı ifadeler kullandı. Hollandalı hoca, “Mutlaka her kupanın yarışta önemi var. Her yarışta da iddialıyız. Ama dürüst olmak gerekirse şampiyonluk kupasını almak beni daha fazla mutlu eder. Diğer kupalar biraz ekstra gibi geliyor” dedi.

‘Üstünel’den haber bekliyoruz’

Başarılı teknik adam, maçla ilgili olarak,10 kişi kalmış organize bir rakibe karşı oynamanın kolay olmadığını belirterek, “İyi bir galibiyet aldığımızı düşünüyorum” diye konuştu.

‘Nonda’yı isteyen Arda’ydı’
    Transfer için “Haldun Bey’den gelen bir bilgi yok, elimizdeki takımla yetiniyoruz” diyen Rijkaard, Jo hakkında, “Baros’un sakatlığında aramıza katılması istediğimiz bir şeydi. Avrupa’da oynayamaması kötü” derken, Neill için de, “Geri dörtlüyü iyi organize etti, önde kalmasını sağladı” dedi. Hollandalı ayrıca penaltı atışında topu Nonda’ya Arda’nın verdiğini söyledi.

Fanatik

Bu Sayfayı Paylaş