Haziran 2011 De Öğretmen Ataması Olacak Mı

'Öğretmenlerimizin Bölümü' forumunda Mavi_Sema tarafından 12 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Haziran 2011 De Öğretmen Ataması Olacak Mı konusu 1 Haziran 2011 30 Bin Öğretmen Ataması ve Kontenjanları,2011 Haziran Öğretmen Ataması,MEB Haziran Öğretmen Alımı Yapılacakmı 2011,2011 Ek Öğretmen Alımı,2011 Haziran Öğretmen Atama Kılavuzu,2011 Haziran Öğretmen Başvuru Kılavuzu,Öğretmen,2011 Haziran,Haziran Atama,Personel meb 2011 Haziran Ataması

Milli Eğitim Bakanlığı uzun süredir beklenen müjdeli haberi verdi. Atama bekleyen öğretmenler içinm tarih de belli oldu.. MEB 30 bin yeni öğretmen atayacak. İşte haberin detayları:

Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzu (Haziran 2011) Yayınlandı – Tıklayın

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 1 Haziran 2011 tarihinde 30 bin kadrolu öğretmen atayacak.

Edinilen bilgiye göre, Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenlerinin Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde, 2009 ve 2010 KPSSP10 sonuçlarına göre ilk atama,hizmet süresine göre açıktan atama, kurumlararası yeniden atama, açıktan ilk atama, kurumlararası ilk atama, kurum içi ilk atama ile millisporcuların Beden Eğitimi alanına sınavsız atama çeşitlerine göre toplam 30 bin kadro ataması yapılacak.

Atama için başvurular 12-26 Mayıs 2011 tarihleri arasında alınacak.

Uygulanacak usul ve esaslar ile atama yapılacak alanlar, alan bazında tabanpuanlar, atama çeşitlerine göre alan ve iller bazında kontenjanlar, iletişimadresleri gibi bilgilerin yer alacağı ”Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzu”, gerekli çalışmalar tamamlandıktan sonra 11 Mayıs 2011 tarihine kadar Bakanlığın ”
    http://personel.meb.gov.tr” adresinde yayımlanacak.

Atama işlemi, 1 Haziran 2011 tarihinde gerçekleştirilecek, atananlar ise 1 Eylül 2011 tarihinden itibaren göreve başlayabilecek.

Bu Sayfayı Paylaş