Hayranı, Ak Partili Başkana Rap Şarkısı Besteledi

'Yurt İçi Haberler' forumunda KaRDeLeN tarafından 24 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Hayranı, Ak Partili Başkana Rap Şarkısı Besteledi konusu AK Partili Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu hayranı bir genç, sevgisini anlatabilmek için Karaosmanoğlu için bir rap şarkısı yazdı.
    Yerel seçimleri yaklaşırken siyasi partilerin en fazla önem gösterdiği konulardan biri de hiç kuşkusuz parti müzikleri oluşturuyor. Amerika'da başlayan ve Türkiye'de son günlerde oldukça popüler olan rap müziği artık siyasi arenalarda da boy göstermeye başladı. Kocaeli'de ikamet eden 29 yaşındaki Bora Çelik, AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı İbrahim Karaosmanoğlu ve Kocaeli'de yapılan yatırımları ele alan rap parçası hazırladı.

Rap şarkısının söz yazarı ve solisti Bora Çelik, başkan Karaosmanoğlu'nun çalışmalarını beğendiği için sevgisini şarkı ile dile getirdiğini söyledi. Çelik, "Ben 15 yıldan beri Kocaeli'de radyoculuk yapıyorum. Karaosmanoğlu'nun çalışmalarını beğeniyordum ve biz de bunu arkadaşlarla sözlere döktük. Beğendiğimiz, gördüğümüz ve doğru olan işleri şarkımıza yansıtmaya çalıştık. Karaosmanoğlu'nun yine Kocaeli'ye başkan olmasını diliyoruz. Bu parçayı ücret karşılığı yapmadım, tamamen gönülden yapılmış bir parçadır. Herhangi bir ücret istenmedi kendisinden. Yıllarca Karaosmanoğlu için bir şey yapmalıyız dedik ve aklımıza bu proje geldi, umarım beğenirler." dedi.

Oldukça ilgi çeken şarkının klibi, İbrahim Karaosmanoğlu sevenleri tarafından Facebook'ta kurulan 'İbrahim Karaosmanoğlu-Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız' grubunda ve video paylaşım sitelerinde yayına verildi.

Bu Sayfayı Paylaş