Hayat Bir Sınavsa Kağıdımı Verip Çıkmak İstiyorum

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda SeLeN tarafından 2 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Hayat Bir Sınavsa Kağıdımı Verip Çıkmak İstiyorum konusu hayat bir sınavsa kağıdımı verip çıkmak istiyorum sözü - kapak sözler - hayat sözleri -

HAYAT BİR SINAVSA KAĞIDIMI VERİP ÇIKMAK İSTİYORUM

---------------------

Hayat bir sınavdır; ama diğer sınavlara pek de benzemez. Çünkü bazen yaptığın bir yanlış, tüm doğrularını götürebilir...
    --------------------

Hayat bir sınavsa adımı yazar çıkarım ...

---------------------

Çaresizlik öğrenilmiştir.Başarılı olmak da öğrenilebilir.Sende sandığından fazlası var!Gelebileceğin en iyi yerde değilsin.
    Rüzgarı suçlamayı bırak, yelkenleri kullanmayı öğren!Seyirci koltuğundan sıkıldıysan, sahneye çık.Zirvede her zaman bir kişiye daha yer varBaşkaları yapabildiyse, sen de yaparsın.Hayatta ya tozu du...mana katarsın,Ya da tozu dumanı yutarsın.Seçim senin!

----------------------

Birini seveceksen, onu herşeyinle sevme. Çünkü bittiğinde; Onu unutamamana değil, unutamayacak kadar çok sevdiğine yanarsın.

----------------------

Oynatma duygularınla en sevdiğin de olsa ,bekleme sevmeyeni gözünün nuru da olsa ,verme sırrını dostun da olsa ,minnet etmeyene minnet edilmez,unutma bir haine sırt dönülmez , kendini bilmeyene eyvallah denmez...Herşeyin bir hesabı var günü gelir ödenir kendini sevmeyeni hiç kimse sevmez !!!

---------------------

Pardon arkadaşım karıştırdın galiba biz alçak gönüllüler severiz gönüllü alçakları degil !!!
    .
    ---------------------

Ezbere yaşıyoruz sevmeleri.Yüreğimizin en kuytu yerlerine kitliyoruz.Bir kez sevdadan canımız yandı diye, aşkı yargısız infaz ediyoruz.Irzına geçiyoruz tertemiz sevgilerin.Zulamızda terkedişler gizliyoruz..Bir sitem, bir kahırediyoruz da.Biz sevmelere hep geç kalıyoruz...

----------------------

Ruh eşimi bulamayınca anladım ki eşsiz bir ruhum var

---------------------

Bu Sayfayı Paylaş