Havacılar İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 9 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Havacılar İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir konusu Havacılar İlköğretim Okulu Hakkında - Havacılar İlköğretim Okulu Tanıtım - Havacılar İlköğretim Okulu Resimleri - Havacılar İlköğretim Okulu İletişim

Havacılar İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz 1971 yılında şehrimiz tüccarlarından Arif Uğurun bağışladığı arsa üzerine, 1.Taktik Hava Kuvvet Komutanlığı emirleri üzerine inşaat taburu erleri tarafından yapılarak Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilmiştir.23 Ocak 1971 tarihinde Eğitim Öğretime başlamıştır.

Öğrenci mevcudunun çoğalması üzerine Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ek bina olarak, iki katlı olan bina yapılmıştır.

1996-1997 Öğretim yılında ,1.Taktik Hava Kuvvet Komutanlığı ve 1.Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığının değerli katkıları ile okulumuza kütüphane, laboratuar ve okulun ismini ifade eden Havacılar Köşesi düzenlenmiştir.

Havacılar İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Odunpazarı
    Okulun Telefonu: 2222393801
    Okulun Faksı: 2222393801
    Okulun Adresi: YİLDİZTEPE MAH.HALK CAD.BÜLBÜLCÜK SOK.NO.13 Odunpazarı Eskişehir
    Okulun Web Adresi:
    http://havacilar.meb.k12.tr
    Okulun E-Posta Adresi:
    Okulun Müdürü: Yüksel YÜKSEL
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Halk otobüslerinden siyah 18,minibüslerden 18 nolu araçlara Odunpazarı"ndan binilerek Halk Caddesi"ne dönüşte inilecek.Ges-İş Marketin bulunduğu köşedeki sokağa girildiğinde okula rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Havacılar İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş