Hatip Öğretmen Mahide Bahadır Türk İlköğretim okulu Meram Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 3 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Hatip Öğretmen Mahide Bahadır Türk İlköğretim okulu Meram Konya konusu Hatip Öğretmen Mahide Bahadır Türk İlköğretim Okulu Hakkında - Hatip Öğretmen Mahide Bahadır Türk İlköğretim Okulu Tanıtım - Hatip Öğretmen Mahide Bahadır Türk İlköğretim Okulu Resimleri - Hatip Öğretmen Mahide Bahadır Türk İlköğretim Okulu İletişim

Hatip Öğretmen Mahide Bahadır Türk İlköğretimo Konya Meram İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hatip Öğretmen Mahide Bahadır Türk İlköğretimo öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hatip Öğretmen Mahide Bahadır Türk İlköğretimo resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hatip Öğretmen Mahide Bahadır Türk İlköğretimo öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hatip Öğretmen Mahide Bahadır Türk İlköğretimo öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatip Öğretmen Mahide Bahadır Türk İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: HATİP ÖĞRETMEN MAHİDE BAHADIR TÜRK İLKÖĞRETİMO
    Adresi: Hatip Mah.Ocakli Sk. Meram
    Telefon Numarası: 3323380024
    Faks Numarası: 3323380024
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -

Kaynak : webrehberi.biz -

Bu Sayfayı Paylaş