Hasyurt Kolaklar İlköğretim Okulu Finike Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 10 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Hasyurt Kolaklar İlköğretim Okulu Finike Antalya konusu Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Hasyurt Kolaklar İlköğretim Okulu Hakkında - Hasyurt Kolaklar İlköğretim Okulu Tanıtım - Hasyurt Kolaklar İlköğretim Okulu Resimleri - Hasyurt Kolaklar İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri - Antalya Finikedeki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri

Hasyurt Kolaklar İlköğretim Okulu Antalya Finike İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hasyurt Kolaklar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hasyurt Kolaklar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hasyurt Kolaklar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hasyurt Kolaklar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: HASYURT KOLAKLAR İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Hasyurt Kasabası Kolaklar Mah. Finike-Antalya,

Telefon Numarası: 2428656106
    Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi:

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr
    Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş