Hasretinle yasiyorum

'Hasret ve Özlem Yazıları' forumunda princess_28 tarafından 19 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Hasretinle yasiyorum konusu Yokluğuna Vurulan Kelepçeli Ayların, Günlerin, Saatlerin Tükendiği Şu Bedenimde Tarifi İmkansız Duyguların Felce Uğrayışı Vakitsiz Çalmakta Hep Kapımı….Aralanan Gözlerimde Özlem Dolu Bakışların Sindiği Buruk Dolu Bekleyişlerin Kahrı İle Herdem Oluyorum Yine….

Kısa Voltalar Atan Bedenim Titrek Ve Ürkek Adımlarını Tazelerken Geceye, Bir Kabus Gibi Yine Çörekleni Verirsin Gözlerime….Fikrime Takılan Hayalin İle Bitmeyen Gecelerine Demir Atarım…..Biçim Veremediğim Duyguların Hisleri İle Boğum Boğum Ter Kusarım….

Gözlerimde Buharlaşarak Ürkek Bakışlarımda Kaybolup Giderken Hayalin, Yine Acı Ve Buruk Of Çekişle Geceye Düşerim Sessizce…..Silinmez İzler Bırakarak Süzülüp Akar Giderim Yüreğime…..Hasret Sancıları Çeken Gözlerimde Özlemler Tik Taklar Bırakıp Durur Yine Geceye…..

Farklı İzler Bırakıp Geçer İklim Dediğim…..Bazen Hüzünlü Yağmurlar Düşer Yüreğime….Bazen Kasırgalar Kopar Gözlerimde….Bazen Soğuk Ve Buz Kesen Bir Tipi İle Bedenime Saplanır Bembeyaz Hasretler….Bazen Kavurucu Bir Ateş Gibi Yanıp Yüreğimi Yakıp Geçer Sevdan…..

Hep Bu Hasretle Her Dem Olur İçim, Şiirler Dile Gelir Bu Garip Yürekte Anlıyor Musun Biçim, Biçim….Uykusuz Gecelere Salarım Düşlerimi, Artık Senli Saatleri Aralar, Özlemleri Bir Parça Olsun Dindirmeye Çalışır Dururum…..

Hatıraların Sindiği Gözlerimde Gel Gitler Bırakır Gözyaşlarım…..Koyu Ve Mavi Düşlere Salarım Seni Yine Bu Gece…..Hasretin Demine Dalıp Gider Yüreğim, Hislerimin Yangınlarında Kül Ederim Senli Düşünceleri….. Geceye Gömerim Sen Diye Dertlerimi Ve Kederlerimi….

Acıyı Yudumlarım Her Gece….Soğuk Bakışlarımda Donan Hayalinle Aralarım Özlemlerimi…..Çatlayan Dudaklarımda İzlerin Var Şimdi…..Senli Dokunuşlara Gebe Kalmış Bedenim…Hasretin Yakarken Beni, Şimdi Uykudasın Biliyorum….Sen Uykudayken Beni Seni Geceye Düşen Duygularımda Resmediyorum….

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Ağustos 2008
  2. Google

Google Özel Üye

paylaşım için teşekürler

Bu Sayfayı Paylaş