Hamza Anaç İlköğretim Okulu Karaman

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 20 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Hamza Anaç İlköğretim Okulu Karaman konusu Karaman Hamza Anaç İlköğretim Okulu Hakkında - Hamza Anaç İlköğretim Okulu Tanıtım - Hamza Anaç İlköğretim Okulu Resimleri - Hamza Anaç İlköğretim Okulu İletişim

OKULUN TARİHÇESİ Okul binası 2004 yılında yapılmış olup, 2005-2006 Eğitim ve Öğretim yılında hizmet vermeye başlamıştır. Okulumuz 12 derslikli olup; bunların 8 tanesi (1 nci…8 nci sınıflar) derslik, 1 tanesi Ana Sınıfı, 1 tanesi Fen-Teknoloji Sınıfı Laboratuarı’na, 1 tanesi de Bilgi Teknoloji Sınıfı 1 tanesi de Özel Eğitim Sınıfı için ayrılmıştır. 1 adet Öğretmenler Odası, 1 adet memur odası, 1 adet müdür odası, 1 çay ocağı, 2 kız-2 erkek öğrenci tuvaleti, 1 bayan öğretmenler , 1 erkek öğretmenler tuvaleti bulunmaktadır.

OKULUN ÖZELLİKLERİ

Gündüzlü ve karma öğretim yapılmaktadır.
    ANA BİNA Okulumuzda Anasınıfı için 1 derslik,1. kademe için 5 derslik,2.kademe için 3 derslik,Fen ve Teknoloji Laboratuarı için 1 derslik ,Bilgi Teknoloji Sınıfı için 1 derslik,Özel Eğitim Sınıfı için 1 derslik olmak üzere toplam 12 adet derslik bulunmaktadır.

İletişim

Adresi: CUMHURİYET MAHALLESİ 702.SOK. KARAMAN

Telefon Numarası: 3382146766

Web adresi :
    http://www.hamzaanac.k12.tr/index.html

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş