Hamuryatılı İlköğretim Bölgeokulu Hamur Ağrı

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Hamuryatılı İlköğretim Bölgeokulu Hamur Ağrı konusu
    Hamuryatılı İlköğretim Bölgeokulu Hakkında - Hamuryatılı İlköğretim Bölgeokulu Tanıtım - Hamuryatılı İlköğretim Bölgeokulu Resimleri - Hamuryatılı İlköğretim Bölgeokulu İletişim Bilgileri

2006 yılı Şubat ayında Eğitim-Öğretime başlayan okulumuz, genç Öğretmen veİdareci kadrosuyla öğrencilerimizin en iyi şekilde eğitim alması yolunda çaba sarf etmektedir.
    2007-2008 Eğitim-Öğretim Yılı itibariyle öğrenci mevcudumuz 650 dir. 10 sınıf öğretmeni, 16 branş öğretmeni, 5 idareci ve 14 personel ile eğitim hizmeti verilmektedir.
    Okulumuzda 20 derslik, 1 bilgisayar laboratuarı, 1 fen laboratuarı, 1 çok amaçlı salon, 1 oyun odası mevcuttur. Ayrıca pansiyon binamızda 2 adet kütüphane, 2 adet televizyon izleme salonu mevcuttur.
    İlçemizdeki tek YİBO olan okulumuzda Hamurun 8 yıllık okulu olmayan köydeki öğrencilere ilkokulu olmayan mezralardaki öğrencilere hitap etmektedir. Bakanlık tarafından 520 olarak planlanan pansiyon kapasitesi, ihtiyaçtan dolayı 650 ye çıkarılmıştır. Buna rağmen ilçemize yeterli değildir.
    Hamuryatılı İlköğretim Bölgeokulu Ağrı Hamur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hamuryatılı İlköğretim Bölgeokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hamuryatılı İlköğretim Bölgeokulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hamuryatılı İlköğretim Bölgeokulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hamuryatılı İlköğretim Bölgeokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: HAMURYATILI İLKÖĞRETİM BÖLGEOKULU

Adresi: KÖY HİZMETLERİ ŞANTİYESİ KARŞISI

Telefon Numarası: 4724512041
    Adres Köy Hizmetleri Şantiyesi Karşısı PK: 04850

Hamur/AĞRI Telefon 0 472 451 20 4

e-postaagrihamuryibo04@hotmail.com

Web
    www.hamuryibo.meb.k12.tr

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş