Hamilton: ‘İğne ve ağrı kesicilerle yarıştım’

'Diğer Spor Dalları' forumunda BaSKeTChi tarafından 4 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. BaSKeTChi

BaSKeTChi Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Hamilton: ‘İğne ve ağrı kesicilerle yarıştım’ konusu Lewis Hamilton, Avrupa GP öncesinde yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle yarışa çıkamayacak duruma geldiğini ancak ağrı kesicilerle kokpite geçerek mücadeleye devam ettiğini söyledi.

Cumartesi sıralamalar öncesinde yüksek ateş ve boyun ağrısı nedeniyle yarışamayacak durumda olduğu belirtilen Hamilton’ın yerine, test pilotu Pedro de la Rosa’ya, İngiliz pilotun kokpite geçememesi halinde piste çıkacağının söylendiği belirtildi.

Hamilton, “Hafta sonu gerçekten çok kötü durumdaydım. Buraya geldiğimde grip olmuştum. Günün büyük bölümü yüksek ateşle geçti, çok halsizdim” dedi.

Yarışı ikinci sırada tamamlayan İngiliz sürücü, “Ayrıca boynumda da kasılmalar oluyordu, bu da hafta sonu yarışmamı engelleyecek türde bir sorundu” dedi.

Boynundaki kasılmalarla ilgili konuşan Hamilton, “Bunu daha önce bir kez daha yaşamıştım. Sabah çok çok erken kalktım, 05.00’den önce uyandım. Bereket versin ki harika bir doktorum var, tüm gün yanımdan ayrılmadı” diye konuştu.

Hamilton, “Hatta ayağa kalkmakta bile zorlanıyordum. Boynuma birkaç iğne vuruldu, bolca da ağrı kesici aldım. Bu arada Pedro da yarışmayı bekliyordu” dedi.

Bu Sayfayı Paylaş