Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu Karşıyaka İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 7 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu Karşıyaka İzmir konusu Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu Hakkında - Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu Tanıtım - Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu Resimleri - Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu İletişim

Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu İzmir Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Karşıyaka
    Okulun Telefonu: 2323369091
    Okulun Faksı: 2323305141
    Okulun Adresi: 6418 Sk.No1 10 Şemikler
    Okulun Web Adresi:
    Okulun E-Posta Adresi:
    Okulun Müdürü:
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok