Hamachi Üstünden Başkalarıyla FIFA Oynamak (Resimli Anlatım )

'Resimli Program Anlatımı' forumunda Siraç tarafından 18 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Hamachi Üstünden Başkalarıyla FIFA Oynamak (Resimli Anlatım ) konusu Hamachi Üstünden Başkalarıyla FIFA Oynamak (Resimli Anlatım )

Öncelikle oynamak istediğiniz kişinin hamachi ipsini bir kağıda yazın Gereklidir

Game Modes'tan Multiplayer seçeneğine giriyoruz

Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 651x560 ve 69KB. Dir[​IMG]

Machine Name bölümüne istediğimiz bir ismi yazıyoruz ve enterlıyoruz Daha sonra Direct Ip ye tıklıyoruz

Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 713x445 ve 38KB. Dir[​IMG]

New yazısına tıklıyoruz

Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 730x543 ve 56KB. Dir[​IMG]

Oynamak istediğimiz kişinin Hamachi Ipsini ve ismini yazıp enterlıyoruz

Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 729x560 ve 50KB. Dir[​IMG]

Oyunu eğer karşı taraf kuruyorsa, siz o ismin üstüne basıp Connect diyorsunuz

Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 717x543 ve 57KB. Dir[​IMG]

Eğer siz oyunu kurmuyorsanız Host a basıp bekliyorsunuz, karşı taraf sizin bilgisayarınıza bağlanıyor

2. _Mr.PaNiK_

_Mr.PaNiK_ Üye

Emeğine sağlık güzel bir paylaşım.

Bu Sayfayı Paylaş