Halit Armay Anaokulu İstanbul

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Halit Armay Anaokulu İstanbul konusu Halit Armay Anaokulu Hakkında - Halit Armay Anaokulu Tanıtım - Halit Armay Anaokulu Resimleri - Halit Armay Anaokulu İletişim Bilgileri

Halit Armay Anaokulu İstanbul Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Halit Armay Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Halit Armay Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Halit Armay Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: HALİT ARMAY ANAOKULU

Adresi: Kilavuzçayiri Cad.Polis Mahmut Sok.No:1 Küçükyali/ist.

Telefon Numarası: 2164894691

Faks Numarası: 2164894691

Web Adresi:
    Halit Armay Anaokulu

1998 yılından günümüze , bize emanet ettiğiniz yavrularınıza sıcak bir güven ortamında kişiliklerini ve zekalarını geliştirici eğitimi, uzman eğitmenlerimiz eşliğinde veriyoruz. Okulumuzdaki her öğrencinin bir birey olarak toplumumuza faydalı birer vatandaş olmaları için gösterdiğimiz özen ile velilerimizin bize duydukları güven , bizi geleceğe taşıyor. Çocuğunuz Halit Armay Anaokulunda ise , içiniz rahat olsun.

Internet sitemiz vasıtasıyla okulumuz hakkında detaylı bilgi alabilir, aylık yemek listemizi inceleyebilir, kayıt şartlarını görebilir, kayıt formu alabilir, yayınladığımız duyurular ve gerçekleştirdiğimiz etkinliklerden haberdar olabilir, çocuklarımız için sunduğumuz eğlence bölümünden onlara birbirinden güzel oyunlar oynatabilirsiniz.

Halit Armay Anaokulu Resimleri

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Temmuz 2010

Bu Sayfayı Paylaş