Haliller İlköğretim Okulu Kiraz İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 13 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Haliller İlköğretim Okulu Kiraz İzmir konusu Haliller İlköğretim Okulu Kiraz İzmir Hakkında - Haliller İlköğretim Okulu Kiraz İzmir Tanıtım - Haliller İlköğretim Okulu Kiraz İzmir Resimleri - Haliller İlköğretim Okulu Kiraz İzmir İletişim

Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

VİZYONUMUZ
    Çağdaş, demokratik, girişimci, üretken, akılcı yaklaşımlar gösterebilen, bilgiyi ve yaratıcılığını kullanabilen, sosyal ve kültürel özelliklerini ilişkilerine sağlıklı olarak taşıyabilen bireyler yetiştirmek.

Okulumuzu ezbercilikten uzak, araştırma ve uygulamaya dönük bilimsel çalışmalar yapılan, öğrencilerimizin akademik başarılarını arttıran eğitim yuvası haline getirmek.

Okulumuzu, eğitim-öğretim ve fiziki yapısı itibariyle bulunduğumuz ilin ve Türkiye’ nin en nitelikli, seçkin okulların seviyesine getirmek.

MİSYONUMUZ

Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda evrensel, ulusal ve bilimsel yöntemleri kullanarak, ülkemizin ihtiyaç duyduğu sorumluluk sahibi, üretken, çalışkan, demokratik bireyler yetiştirmek. İdareci, öğretmen ve personel olarak öğrencilerimize yaşanabilir bir eğitim ortamı sağlıyoruz. Velilerimizle hoşgörü, saygı ve sevgi esasına dayalı ilişkiler geliştirip, veli-öğretmen-öğrenci ilişkilerini geliştirmek ve velilerimizle işbirliği halinde olarak onların desteğiyle çevreye açılmak ve okulumuzu kültür merkezi haline getirmek.

Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Kiraz
    Okulun Telefonu: (232) 574 03 50
    Okulun Faksı:
    Okulun Adresi: Haliller Köyü
    Okulun Web Adresi:
    http://haliller.meb.k12.tr/
    Okulun E-Posta Adresi:
    Okulun Müdürü:
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu