Halide Edip Adıvar Anaokulu Gaziantep Şehitkamil

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 23 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Halide Edip Adıvar Anaokulu Gaziantep Şehitkamil konusu Halide Edip Adıvar Anaokulu Hakkında - Halide Edip Adıvar Anaokulu Tanıtım - Halide Edip Adıvar Anaokulu Resimleri - Halide Edip Adıvar Anaokulu İletişim

Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :
    Halide Edip Adıvar Anaokulu Gaziantep Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Halide Edip Adıvar Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Halide Edip Adıvar Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Halide Edip Adıvar Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Vizyonumuz

Çocuğun tüm gelişim alanlarını en iyi şekilde geliştirilmesi Halide Edip Adıvar Anaokulu dört şeyden taviz vermez.1.Kaliteli Eğitim 2.Temiz bir Ortam
    3.İyi bir Beslenme 4. Çocukların güvenliği

Hedeflerimiz

Bütün öğrencilerin eğitimlerini sağlamak onların eğitimli, becerili, kendilerine güvene, gelenek ve göreneklerine sahip çıkan, tüm gelişimlerinin sağlıklı bir şekilde olması için ortam hazırlamak onları geleceğin ihtiyaçlarına göre cevap verebilecek şekilde yetiştirmek ve ilköğretime hazırlamak.Onları birey olarak yetiştirmek.Çocuğun tüm gelişim alanlarında velinin karşılaşabileceği sorunlarda veliye rehber olmak.
    Halide Edip Adıvar Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :
    Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: HALİDE EDİP ADIVAR ANAOKULU
    Adresi: GAZİKENT MH. 40 NOLU CADDE NO: 2
    Telefon Numarası: 3422413344
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    Web Adresi:
    http://halideedipanaokulu.k12.tr/

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş