~Hala özledigimsiN~

'Resimli Şiirler' forumunda NeslisH tarafından 18 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    ~Hala özledigimsiN~ konusu
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]ÖZLEDİMMMM...[/FONT]

[FONT=comic sans ms,sans-serif]Ellerini tutup sıcaklığını hissetmeyi özledim..[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Seninle içtiğim kahvenin o tarifsiz tadını özledim..[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Bana kızmanı, ve hatta bazen sinir olmanı özledim..[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Tepkime kızıp sigarayı bi hışımla söndürüşünü,[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]kısa bir sessizlikten sonraki o gülüşünü görmeyi özledim..[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Kısaca seni özledim ben…[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif][​IMG][/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Sana bakarken gülümsemeyi özledim,[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]gözlerine mühürlenip öylece kalmayı,[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Soğuk günlerde sımsıkı sarılıp sıcaklığınla ısıtmanı özledim..[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Bir nefes gibi derin derin içime çekmeyi,[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Ömrün son demine dek izle[n]meyi…[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Kısaca seni özledim ben…[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Şu minik dünyamda ki koskocaman sevgiyi canlı canlı hissedebilmeni,[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]ve sonrasında gözlerinin parladığını görmeyi özledim[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Bana olan güvenini, sadakatini özledim[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]İçimde tutsak ettiğim duygularımı yüzüne söylerkenki halimi[zi],[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]ve akabinde senin söylediklerinin yanında benimkilerin hafif kalışını görmeyi özledim..[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Otobüste uyuklamalarımızı özledim.. ve[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]benden önce uyanıp kulağıma bişeyler fısıldamanı özledim..[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Aniden sarılarak korkutmalarını özledim..[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Kalp atışlarını duyabilmeyi özledim..[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Sonra,, sonra kokunu da özledim ben..[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Takvimlerden rakamlar değil sen düşüyorsun üzerime..[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Saatlerin de rakamlarını unuttum ben..[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Sen giderken saat kaçtı ki?!.. Hatırlamıyorum hatırlayamıyorum..[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Akreple yelkovanında özlediğim seni görüyorum hep..[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]sebebim'i sebebim geçe.. sebebim'e sebebim kala.. sebebim.. sebebim..[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Sensiz geçen zaman düşman sanki..[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Sende sen, bende sen.. Herşey de sen.. Hepsi sen.. [/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Yokluğun ateşten bir gömlekmiş sanki, her gün istemeyerek üzerime giydiğim..[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Gözlerimi gözlerine istersen bir ömür mühürlerim.. [/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Hadi durma! Aslını resmet ruhuma sevdiğim..[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Kısaca seni özledim sebebim…[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Tüm hücreLerime sen yazıLmıştın yar.[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif] ÇoğaLıyordun..[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif] Bu çoğaLışı durdurmak için yavaş yavaş öLdürüyordum kendimi.[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif] Sonra..[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif] Sonrası mı? [/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif] AkLıma her düşüşünde seninLe birLikte yeni hücreLer doğurdu bedenim.[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif] [/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif] ÖLüm gecikti, sen çoğaLdın, ben varoLuşa tutundum..[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif] Yine, yeniden seni çizdim vücudumun her karesine![/FONT]

Bu Sayfayı Paylaş