Hakkı Saygan-hacı Hafize Saygan 3 İlköğretim Okulu Kemer Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 26 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Hakkı Saygan-hacı Hafize Saygan 3 İlköğretim Okulu Kemer Antalya konusu Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Hakkı Saygan-hacı Hafize Saygan 3 İlköğretim Okulu Hakkında - Hakkı Saygan-hacı Hafize Saygan 3 İlköğretim Okulu Tanıtım - Hakkı Saygan-hacı Hafize Saygan 3 İlköğretim Okulu Resimleri - Hakkı Saygan-hacı Hafize Saygan 3 İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri - Antalya Kemer İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri

OKULUMUZUN TARİHÇESİ Yazdır E-posta

Antalya ili Kemer İlçemizde Yeni Mahalle Akdeniz Caddesi mevkiinde bulunan okulumuz 2004 yılında eğitim ve öğretime açılmıştır.
    Okulumuz hayırsever vatandaşlarımız Merhum Hakkı SAYGAN ve eşi Hacı Hafize SAYGAN tarafından yaptırılarak Milli Eğitim Bakanlığına hibe edilmiştir.
    Kendilerini rahmet ve şükranla anıyoruz.

[​IMG] [​IMG]
    Hacı Hafize SAYGAN Hakkı SAYGAN ​

VİZYONUMUZ

Eğitim ezberden uzaktır
    Öğrenim yaparak ve yaşayarak gerçekleşir.
    Eğitim öğrenci merkezlidir.
    Verilen ödevler proje bazlıdır.
    Başarı için iş birliği çok önemlidir.

Okulumuz A Tipi Eğitim Kurumu olup okulumuzda yüksek seviyede eğitim verilmektedir.

AMAÇLARIMIZ
    BAŞARILARIMIZ
    Hakkı Saygan-hacı Hafize Saygan-3 İlköğretim Okulu Antalya Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hakkı Saygan-hacı Hafize Saygan-3 İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hakkı Saygan-hacı Hafize Saygan-3 İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hakkı Saygan-hacı Hafize Saygan-3 İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hakkı Saygan-hacı Hafize Saygan-3 İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz
    .
    Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: HAKKI SAYGAN-HACI HAFİZE SAYGAN-3 İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: YENİ MAH.AKDENİZ CAD.SAĞLIK OCAĞI KARŞISI

Telefon Numarası: 2428144009

Faks Numarası: 2428144009

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi:
    Hakkı Saygan Hacı Hafize Saygan 3 İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş