Hakkı Altıntaş İlköğretim Okulu Akçaabat Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Hakkı Altıntaş İlköğretim Okulu Akçaabat Trabzon konusu Akçaabat Hakkı Altıntaş İlköğretim Okulu - Hakkı Altıntaş İlköğretim Okulu Hakkında - Hakkı Altıntaş İlköğretim Okulu Tanıtımı - Hakkı Altıntaş İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Hakkı Altıntaş İlköğretim Okulu Resimleri

Hakkı Altıntaş İlköğretim Okulu Trabzon Akçaabat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hakkı Altıntaş İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hakkı Altıntaş İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hakkı Altıntaş İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hakkı Altıntaş İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: HAKKI ALTINTAŞ İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: HAKKİ ALTİNTAŞ İLKÖĞRETİM OKULU ALSANCAK KÖYÜ
    Telefon Numarası: 4622652542
    Faks Numarası: 4622652542

VİZYONUMUZ

• İstiyoruz Ki; Bütün Öğrencilere Eşit Şartlarda Eğitim İmkânı Yaratılsın.
    • İstiyoruz Ki; Daha İyi Bir Eğitim Öğretim Ortamı Sağlanması İçin Teknolojik Gelişmelerden Faydalanılsın.
    • İstiyoruz Ki; Okulumuzda Çalışan Herkesin Kendi Alanında Birer Uzman Olması Sağlansın.
    • İstiyoruz Ki; Okulumuz Bilgisayar Destekli Eğitimle Donatılsın Ve Araştırma Ruhu Geliştirilsin.
    • İstiyoruz Ki; Çocuklarımızın Yetenekleri Doğrultusunda Boş Zamanlarını Değerlendirebilecekleri Sosyal Etkinlikler Sağlansın.
    • İstiyoruz Ki; Tek Kişilik Sıralarda Daha Az Öğrenci İle Daha Kaliteli Bir Eğitim Sağlansın.
    • İstiyoruz Ki; Çocuklarımızın Rahatlıkla Spor Faaliyetlerini Gerçekleştirebilecekleri Spor Kompleksleri Yaratılsın.
    • İstiyoruz Ki; Okulumuzdaki Öğrencilerin Bilgileri Ezberlemeden Yorumlayabilmeleri Sağlansın.
    • İstiyoruz Ki; Okulumuzda Eğitim Ve Öğretim Temel İhtiyaç Kabul Edilsin.

MİSYONUMUZ

• Biz; Öğrencilerimizi Hayata Hazır Bireyler Olarak Yetiştirmeye Çalışan Dinamik, Kendine Güvenen, Yenilikçi, Akılcı Ve Çalışkan Öğrenciler Yetiştirmek İçin Varız.
    • Biz; Öğrencilerimizi 21. Yüzyılın Gelişen İhtiyaçlarına Cevap Verebilecek Beceriler Kazandırarak Onları Geleceğe Hazırlamak İçin Varız.
    • Biz; Öğrencilerimizin Bireysel Farklılıklarını Ve Kabiliyetlerini Dikkate Alarak Onları İlgi, Yetenek Ve İhtiyaçları Doğrultusunda Yetiştirmek İçin Varız.
    • Biz; Öğrencilerimizi Odak Noktası Olarak Alırken Öğretmenlerimizin De Daha İstekli Ve Verimli Bir Ortamda Çalışabilmelerini Sağlamak İçin Varız.
    • Biz; Öğrencilerimize Özgür Düşünebilme Yeteneği Kazandırmak Ve Demokratik Birey Olmalarını Sağlamak İçin Varız.
    • Biz; Öğrencilerimizi Yetiştirirken Bilimsel Ve Teknolojik İlerlemeleri Baz Alarak Onların Daha Verimli Olmalarını Sağlamak İçin Varız.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş