Hacettepe Üniversitesi Polatlı Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Bilgileri

'Üniversiteler' forumunda SeLeN tarafından 17 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Hacettepe Üniversitesi Polatlı Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Bilgileri konusu Polatlı Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu tarihçe - Polatlı Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu resimleri - myo - polatlı myo - hacettepe myo

Okulumuz 1998-1999 ders yılında Diş Protez Programı ve Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı ile eğitim-öğretime başlamıştır. Yüksekokulumuz Türkiye de ihtiyaç duyulan nitelikli sağlık personelini yetiştirmeyi amaçlamaktadır. 2006-2007 öğretim yılında Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama Programının açılması ile ilaç sektörünün ihtiyacı olan mesleki donanıma sahip meslek etiğini ön planda tutan Tıbbi Mümessillerin yetiştirilmesi hedeflenmiştir.
    Polatlıda öğrencilerimiz Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından Polatlı Belediyesine ait Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından işletilen bir yurda sahiptirler. Polatlıda kampus alanı içerisinde Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı bir yurt açılması için ise çalışmalar sürdürülmektedir
    Ayrıca okulumuz eğitim-öğretim faaliyetleri Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Merkez Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından desteklenmektedir. Teknolojik ve bilişim altyapısı, diş-protez laboratuarları ve eğitim öğretim için gerekli her türlü donanımı ile Türkiyenin önde gelen Meslek Yüksekokullarından biridir.

İLETİŞİM
    Telefon : (312) 6211024 (santral)
    Fax : (312) 6238850
    Adres : Şehitlik Mah. Şehitlik Kaşı Mevkii
    Prof. Dr. Kemal Bıyıklıoğlu cad.
    No:18 Polatlı / ANKARA

http://www.pshmyo.hacettepe.edu.tr

Bu Sayfayı Paylaş