Hacıveyıszade Mh.Ahmet Hashas İlköğretim 0kulu Karatay Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 18 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Hacıveyıszade Mh.Ahmet Hashas İlköğretim 0kulu Karatay Konya konusu Hacıveyıszade Mh.Ahmet Hashas İlköğretim Okulu Hakkında - Hacıveyıszade Mh.Ahmet Hashas İlköğretim Okulu Tanıtım - Hacıveyıszade Mh.Ahmet Hashas İlköğretim Okulu Resimleri - Hacıveyıszade Mh.Ahmet Hashas İlköğretim Okulu İletişim

Hacıveyıszade Mh.ahmet Hashas İlköğretim 0 Konya Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hacıveyıszade Mh.ahmet Hashas İlköğretim 0 öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hacıveyıszade Mh.ahmet Hashas İlköğretim 0 resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hacıveyıszade Mh.ahmet Hashas İlköğretim 0 öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hacıveyıszade Mh.ahmet Hashas İlköğretim 0 öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hacıveyıszade Mh.Ahmet Hashas İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Hayırsever işadamı Ahmet Haşhaş tarafından 1985 yılında yaptırıldı 2003 yılında İl özel idare tarafından 10 derslikli ek bina yaptırdı.

Hacıveyıszade Mh.Ahmet Hashas İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: HACIVEYISZADE MH.AHMET HASHAS İLKÖĞRETİM 0
    Adresi: HACİVEYİSZADE MAH. İLGİÇ SOK. 21 KARATAY
    Telefon Numarası: 3323551004
    Faks Numarası: 3323551081
    E-mail Adresi:
    hvzahashas@hotmail.com
    Web Adresi: -

Hacıveyıszade Mh.Ahmet Hashas İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş