Hacı Hüseyin Dönmez İlköğretim Okulu Milas Muğla

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 9 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Hacı Hüseyin Dönmez İlköğretim Okulu Milas Muğla konusu Hacı Hüseyin Dönmez İlköğretim Okulu Hakkında - Hacı Hüseyin Dönmez İlköğretim Okulu Tanıtım - Hacı Hüseyin Dönmez İlköğretim Okulu Resimleri - Hacı Hüseyin Dönmez İlköğretim Okulu İletişim

Hacı Hüseyin Dönmez İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Hayırsever vatandaş Hatice Karatepe okulun yerini bağışlaması ve hayırsever vatandaş Hacı Hüseyin Dönmez' in okul binasını yaptırmasıyla, 1991-1992 Öğretim yılının Mart ayında okulumuz eğitim - öğretim hizmetine başlamıştır..

EĞİTİM - ÖĞRETİM

İki derslik ve bir Müdür odasından ibaret olan okulumuz birleştirilmiş sınıf olarak eğitim hizmeti vermektedir. Birinci, ikinci ve üçüncü sınıflar bir arada okumaktadır. Dördüncü sınıfa geçen öğrenciler taşımalı olarak Beçin İlköğretim Okuluna devam etmektedir. 2006 - 2007 Öğretim yılı itibariyle 14 öğrencimiz bulunmaktadır.

Okulumuzun Misyonu :

* Öğrencilerimizi; Atatürk inkılap ve ilkelerine bağlı; Türk Milletinin milli, ahlaki, insani, manevi ve kültürel değerlerine bağlı,bu değerleri koruyan ve geliştiren; ailesini,vatanını milletini seven, sorumluluklarını bilen ve bunları davranış haline dönüştürmüş yurttaşlar olarak yetiştirmek.

* Öğrencilerini beden, zihin, ahlâk ve duygu bakımından sağlıklı şekilde gelişmiş bir kişiliğe, hür ve bilimsel düşünme gücüne, insan haklarına saygılı kişiler olarak yetiştirmek

Hacı Hüseyin Dönmez İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Milas
    Okulun Telefonu: (0252) 515 00 38
    Okulun Faksı:
    Okulun Adresi: Cumhuriyet Mahallesi Menteşküme Evleri No:8 Beçin Kasabası
    Okulun Web Adresi: MUĞLA-MİLAS (Hacı Hüseyin Dönmez İlköğretim Okulu)
    Okulun E-Posta Adresi: hhdonmezioo@gmail.com
    Okulun Müdürü:
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı :
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Hacı Hüseyin Dönmez İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş