Hacı Feride Koruyucu İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 5 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Hacı Feride Koruyucu İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir konusu Hacı Feride Koruyucu İlköğretim Okulu Hakkında - Hacı Feride Koruyucu İlköğretim Okulu Tanıtım - Hacı Feride Koruyucu İlköğretim Okulu Resimleri - Hacı Feride Koruyucu İlköğretim Okulu İletişim

Hacı Feride Koruyucu İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

MİSYONUMUZ

ÖĞRENCILERIN YETENEKLERINI VE YARATICILIKLARINI KESFETMELERINI SAGLAYAN ÇALISMALAR YAPAN BIR OKULUZ. YARDIMLASMA BILINCINI ÖGRENCIYE KAZANDIRAN BIR KADROYA SAHIBIZ. DÜNYAYLA BIRLIKTE YÜRÜYEN, ÖZGÜVENE SAHIP ÖGRENCI POTANSIYELINE SAHIBIZ. HEPIMIZ BIRIMIZ IÇIN, BIRIMIZ HEPIMIZ IÇIN DÜSTURUYLA HAREKET EDEN BIR EKIBE SAHIBIZ.

VİZYONUMUZ

ÖGRENCILERIMIZI ÜLKEMIZ VE DÜNYADA BILIM VE TEKNOLOJIYI TOPLUMUN GELISMESINE YÖNELIK KULLANACAK BIREYLER OLARAK YETISTIRMEK., MILLI DUYGULARI GELISTIRECEK BIREYLERI TOPLUM KAZANDIRMAK. TOPLUMUN DEGERLERINI ÖZÜMSEYEREK GELECEK NESILLERE AKTARAN BIREYLER YETISTIRMEK.

Hacı Feride Koruyucu İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Odunpazarı
    Okulun Telefonu: 2222181414
    Okulun Faksı: 2222181466
    Okulun Adresi: 75.YIL MAH.GÜN SAZAK CAD.NO:1 Odunpazarı Eskişehir
    Okulun Web Adresi:
    http://sultandere.meb.k12.tr
    Okulun E-Posta Adresi: 968652@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü: Cemalettin SAKARYA
    Okulun Ulaşım Bilgileri: OKULUMUZA İLİMİZ MERKEZİNİN ÇEŞİTLİ YERLERİNDEN GEÇEN 44 NUMARALI OTOBÜS VE KURTULUŞ AÇIK PAZARI YANINDA (ESKİ GARAJ YANI)44 NUMARALI DURAK MÜNÜBÜSLERİYLEDE ULAŞIM SAĞLANABİLMEKTEDİR.
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Hacı Feride Koruyucu İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş