H.yusuf Mescit Ahmet Hashas İlköğretim Okulu Karatay Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 18 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    H.yusuf Mescit Ahmet Hashas İlköğretim Okulu Karatay Konya konusu H.yusuf Mescit Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu Hakkında - H.yusuf Mescit Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu Tanıtım - H.yusuf Mescit Ahmet Hashas İlköğretim Okulu Resimleri - H.yusuf Mescit Ahmet Hashas İlköğretim Okulu İletişim

H.yusuf Mescit Ahmet Hashas İlköğretim Okulu Konya Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; H.yusuf Mescit Ahmet Hashas İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, H.yusuf Mescit Ahmet Hashas İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, H.yusuf Mescit Ahmet Hashas İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, H.yusuf Mescit Ahmet Hashas İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

H.yusuf Mescit Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu Tarihçesi:

9 Şubat 1987 tarihinde eğitim-öğretime açılmış, 1999 yılında yapılan kat ilavesi ile 5 derslikten 10 derslik haline getirilmiştir. 2008 yılında okul ihata duvarları ve okul bahçesi Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilenmiştir. Okulumuz Ahmet HAŞHAŞ tarafından yaptırılmıştır.

H.yusuf Mescit Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :
    Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: H.YUSUF MESCİT AHMET HASHAS İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: HACI YUSUF MESCIT MAHALLESI SEDIRLER CADDESI-KARATAY/KONYA
    Telefon Numarası: 3323425329
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -
    haciyusufhashasioo@gmail.com

H.yusuf Mescit Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş