Hıdır İlköğretim Okulu Merkez Ağrı

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Hıdır İlköğretim Okulu Merkez Ağrı konusu Hıdır İlköğretim Okulu Hakkında - Hıdır İlköğretim Okulu Tanıtım - Hıdır İlköğretim Okulu Resimleri - Hıdır İlköğretim Okuluİletişim Bilgileri

* Öğrencimize çağın gerektirdiği ekonomik, sayısal ve kültürel ihtiyaçlara cevap verecek tarzda bilgi ve beceri kazandırmak.
    * Öğrencilerimizi girişimciliğe teşvik ederek üretken duruma getirmek.
    * Öğrencilerimizi hizmet alanlarının ihtiyacına uygun meslek elemanları olarak yetiştirmek.

AMAÇLARIMIZ ve STRATEJİLERİMİZ

* Öğrencilerimize Türk Milli Eğitiminin amaçları doğrultusunda eğitim ve öğretim vermek.
    * Öğrencilerimize çağın ve teknolojinin getirdiklerini verebilmek.
    * Öğrencilerin boş vakitlerini verimli bir biçimde değerlendirmelerini sağlamak ve bununla birlikte aile bütçelerine katkıda bulunmalarını sağlamak

Hıdır İlköğretim Okulu Ağrı Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hıdır İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hıdır İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hıdır İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hıdır İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: HIDIR İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Hıdır Köyü 04340/AĞRI

Telefon Numarası: 5055928310

E-mail Adresi :Bilgi Yok

Web Adresi :
    http://agrihidir.meb.k12.tr/

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş