Hüseyin Hüsnü Aker Anaokulu Merkez Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Hüseyin Hüsnü Aker Anaokulu Merkez Trabzon konusu Trabzon Hüseyin Hüsnü Aker Anaokulu - Hüseyin Hüsnü Aker Anaokulu Hakkında - Hüseyin Hüsnü Aker Anaokulu Tanıtımı - Hüseyin Hüsnü Aker Anaokulu Erişim Bilgileri - Hüseyin Hüsnü Aker Anaokulu Resimleri

Hüseyin Hüsnü Aker Anaokulu Trabzon Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.
    Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hüseyin Hüsnü Aker Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hüseyin Hüsnü Aker Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hüseyin Hüsnü Aker Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: HÜSEYİN HÜSNÜ AKER ANAOKULU
    Adresi: HÜSEYİN HÜSNÜ AKER ANAOKULU KONAKLAR MAH.HAVAALANI KARŞISI

Telefon Numarası: 4623344713
    Faks Numarası: 4623344713

Kurumun Vizyonu:

Her çocuk bizim için özeldir.Hepsi farklı kişilik özelliklerine,ilgi ve yeteneklere sahiptir.Biz onlara beceri ve yaratıcılıklarını özgürce ortaya koyabilecekleri bir öğrenme ortamı hazırlıyoruz.Mutlu,sağlıklı,eğ-lenceli,güvenli ve öğrenmeye ilgi uyandıran bir ortamda;kendine güvenen,kişisel ve sosyal sorumluluklarını taşıyan,kendini değerlendirebilen,yaşadığı dünyaya duyarlı,beden,zihin,ahlak,ruh ve duygu bakımından dengeli ve sağlıklı şekilde gelişmiş bir kişiliğe ve karaktere,geniş bir dünya görüşüne sahip,topluma karşı sorumluluk duyan yapıcı,yaratıcı,mutlu bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

www.webrehberi.biz

trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş