Hürriyet İlköğretim Okulu Karatay Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 27 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Hürriyet İlköğretim Okulu Karatay Konya konusu Hürriyet İlköğretim Okulu Karatay Konya

Karatay Hürriyet İlköğretim Okulu Konya Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Karatay Hürriyet İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Karatay Hürriyet İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Karatay Hürriyet İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Karatay Hürriyet İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hürriyet İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Oklumuz 1961 yılında hizmete girmiş.1987 yılında Ahmet Haşhaş adlı hayırsever tarafından 7 derslikli ek bina yapılmış, eski bina kullanılamaz olunca Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 24 derslikli yeni bina 2005 yılında yapılmıştır. 32 derslik ve iki binada Eğitim öğretime devam edilmektedir.

Hürriyet İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: KARATAY HÜRRİYET İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: SELİM SULTAN MAH.SELİM SULTAN CAD. TAKVİM SK. NO:5
    Telefon Numarası: 3323570203
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi: hurriyet42@hottmail.com
    Web Adresi: - http://karatayhürriyetioo.meb.k12.tr

Hürriyet İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Nisan 2015
  2. bence bu okul çok güzel bir okul çünkü ben bu okulda okuyorum.

Bu Sayfayı Paylaş