Hürriyet İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Aydın

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Hürriyet İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Aydın konusu
    Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Hürriyet İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Merkez'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Hürriyet İlköğretim Okulu Resimleri - Hürriyet İlköğretim Okulu Hakkında

OKULUMUZUN KISA TARİHÇESİ

Okulumuz 1962-1963 Eğitim-Öğretim yılında 1 müdür,7 öğretmen ve 309 öğrenci ile hizmete açılmış,okul binasının yapımı devam ettiğinden ilk yıl eğitim-öğretim faaliyeti eski adıyla Merkez Zafer İlkokulunda yürütülmüştür.Bina yapımının bitmesi üzerine okulumuz,1963-1964 eğitim-öğretim yılından itibaren yeni (şimdiki) binasına taşınmıştır.Zafer İlkokulu öğretmenlerinden Hüzeyme Kandemir, Samia Tulay, Zafer Sivrikoz, Mediha İzgi, Cahide Karabulut, Güler Efe, okul müdürü Salih İnce ile birlikte okulumuzun ilk eğitim-öğretim kadrosunu oluşturmuşlardır.1997-1998 eğitim-öğretim yılında İlköğretim Okulu statüsü alan okulumuz halen 1 müdür,1 müdür yardımcısı,12 öğretmen,1memur,1hizmetli personel ile başarılı bir şekilde eğitim-öğretim faaliyetine devam etmektedir.

Vizyonumuz
    Takım çalışmasını ilke edinmiş , sürekli gelişen fırsat üreten ,huzurlu bir okul toplumu olmak.

Misyonumuz
    Türk Milli Eğitim Amaçlarının doğrultusunda milli ve manevi değerlerini özümsemiş toplum fertlerini yetiştirmektir.
    Hürriyet İlköğretim Okulu Aydın Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hürriyet İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hürriyet İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hürriyet İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hürriyet İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: HÜRRİYET İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: ZAFER MAH. PİNARBAŞİ CAD. 109. SK. NO:9

Telefon Numarası: 2562251638

Faks Numarası: 2562139171

E-mail Adresi : hurriyetioo_09@hotmail.com

Web Adresi:Hürriyet İlköğretim Okulu

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz​

Bu Sayfayı Paylaş