Hürriyet İlköğretim Okulu İmamoğlu Adana

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Hürriyet İlköğretim Okulu İmamoğlu Adana konusu Hürriyet İlköğretim Okulu Hakkında - Hürriyet İlköğretim Okulu Tanıtım - Resimleri - Hürriyet İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

Hürriyet İlköğretim Okulu 1967 yılında altı derslikli tek katlı binasında eğitim öğretime başladı. 1981 yılında halen kullanılan ana bina iki kat olarak yapıldı. Okul bahçesi beton kaplama yaptırıldı. 1997 yılında ana binaya üçüncü kat ilave olarak yapıldı. 1999 yılında dört derslikli ek bina yapıldı. 2000 yılında 15+1 bilgisayar ile Bilgi Teknoloji sınıfı açıldı. 2002 yılında ek binaya dört derslikli kat ilave edildi. Hürriyet İlköğretim Okulu 1967 yılında altı derslikli tek katlı binasında eğitim öğretime başladı. 1981 yılında halen kullanılan ana bina iki kat olarak yapıldı. Okul bahçesi beton kaplama yaptırıldı. 1997 yılında ana binaya üçüncü kat ilave olarak yapıldı. 1999 yılında dört derslikli ek bina yapıldı. 2000 yılında 15+1 bilgisayar ile Bilgi Teknoloji sınıfı açıldı. 2002 yılında ek binaya dört derslikli kat ilave edildi. Okulumuz 1 Anasınıfı, 15 derslik, 1 Çok Amaçlı Salon, 1 Laboratuvar, 1 Bilgi Teknoloji Sınıfı, 1 Kütüphane, 1 Müdür odası, 1 Müdür Yardımcısı odası, 2 Öğretmenler odası, 1 Spor odası, 1 Rehberlik odası, 1 Arşiv ve 1 Araç odası ile hizmet vermektedir.

» Misyonumuz...

Tüm Öğrencilerin Öğrenmelerini Sağlamak, Onları Bilgili Becerikli ve Kendine Güvenen Bireyler Olarak Yetişmelerine Fırsat Tanımak,21 YY Gelişen İhtiyaçlarına Cevap Verebilecek Beceriler Kazandırmaktır.

» Vizyonumuz

1.Öğrenme Temel İhtiyaçtır. 2.Okulumuzda Her Veli Öğrencisine Öğrenme İçin Her Türlü Fırsatın Verildiğini Bilmelidir. 3.Okulumuzda Herkes Hergün Daha İyiye Ulaşmak İçin Çalışmalıdır.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: HÜRRİYET İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: HÜRRİYET MAH. ŞEHİT MEHMET KARACA SOKAK

Telefon Numarası: 3228921330

Web Adresi:
    http://okulweb.meb.gov.tr/01/07/826526/iletisim.html

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş