Hülya Oğuz Anaokulu İstanbul

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Hülya Oğuz Anaokulu İstanbul konusu Hülya Oğuz Anaokulu Hakkında - Hülya Oğuz AnaokuluTanıtım - Hülya Oğuz Anaokulu Resimleri - Hülya Oğuz Anaokulu İletişim Bilgileri

Hülya Oğuz Anaokulu İstanbul Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hülya Oğuz Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hülya Oğuz Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hülya Oğuz Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: HÜLYA OĞUZ ANAOKULU

Adresi: Fındıklı Mah.Ataman Cad.No:3 Maltepe

Telefon Numarası: 2165739750

Faks Numarası: 2165739750

Web Adresi:
    Hülya Oğuz Anaokulu

TARİHÇEMİZ

Hülya OĞUZ Anaokulu Maltepe ilçesi Başubüyük mahallesi Kayışdağı mevkii ataman caddesindedir.Melek OĞUZ ve eşi Almanya’da çalışarak oturmak için yaptırdıkları 5 katlı binayı tek çocukları Hülya OĞUZ‘un vefatından sonra adını yaşatmak için binayı MEB bağışlamışlardır.2000-2001 eğitim yılından itibaren eğitim öğretime başlamıştır.

Ana Okulumuz Hakkında : 2000 – 2001 Eğitim Öğretim yılından itibaren Anaokulu olarak eğitime başlamıştır. Okul Müdürü Nezahat Durmuş , 6 öğretmen, 2 hizmetli, 2 aşçı görev yapmaktadır.Okulumuz Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı ,bünyesinde 5 ve 6 yaş gruplarına uzman öğretmenler rehberliğinde tam gün ve yarım gün eğitim verilmektedir.Tam gün eğitim alan çocuklara sabah ve ikindi kahvaltısı, öğle yemeği verilmektedir. Okulumuz; 1 idare odası, 5 sınıf, 1 oyun odası, 1 uyku odası, 1 mutfak, 1 depo, 1 yemekhaneden ibarettir.
    Okulumuzun sınıf mevcutları 15 – 20 kişiliktir.

Türkçe, Oyun ve Hareket , Müzik, Fen ve Matematik, Okuma-Yazmaya Hazırlık Çalışmaları, Drama,Alan gezileri,Serbest Zaman ve Sanat Çalışmaları, Okul Öncesi Eğitime yönelik her grubun yaş seviyesine göre hazırlanmış aktiviteler, öğrencilerimizin farklı ,ilgi ve becerilerinin gelişmesi için olanak sağlamaktadır.Okulumuzda veli istekleri doğrultusunda kulüp çalışmaları yapılmaktadır.

Hülya Oğuz Anaokulu Resimleri

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş