Gta Sanandreas Multı.r Yaması[Resimli Anlatım]{3MB} İndir

'Oyun Yamaları İndir' forumunda UquR tarafından 27 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. UquR

UquR Üye

Gta Sanandreas Multı.r Yaması[Resimli Anlatım]{3MB} İndir konusu Gta Sanandreas Multı.r Yaması[Resimli Anlatım]{3MB} İndir

ANLATIM GÖRÜNTÜLER

Programı oyunun kurulu olduğu dizine kurun. Eğer program gta_sa.exe dosyasını bulamazsa çalışmayacaktır. Kurduktan sonra Close deyin.
    Kurulum bittikten sonra programı açın, eğer aşağıdaki gibi hata mesajları art arda gelirse sürekli enter'a basılı tutun, hata mesajları kaybolacaktır.
    Program açıldıktan sonra sırasıyla önce resimdeki "1" sonra "2" yazan yerlere tıklayın."No password" işaretli olması lazım.bekleyin serverlar gelir eger gelmezse server update diye bi simge var programda ona basarak getirebilirsiniz
    İstediğiniz bir server'ı seçtikten sonra sağ tıklayıp Connect'e basın
    Connect'e bastıktan sonra oyun açılacaktır. Sağ-Sol tuşlarına basarak karakterinizi seçebilir,
    Shift tuşuna basarak karakterinizle birlikte oyuna başlayabilirsiniz. Hepinize iyi eğlenceler.
    -yeni serverlar var 150 geçik
    PROGRAM İNCELEMESİ
    GTA: SanAndreas Multiplayer is a modification (mod) for GTA: SanAndreas which allows you to play the game online against other players.

You can play over the internet (or LAN) with up to 100 other people. In order to run this modification, you need to have the original Grand Theft Auto: San Andreas game.

Arkadşalar bu program müthiş valla ben hayran kaldım sizde tvsiye ederim indrmenizi oneririm arkadaşlaınızla oynayabilir çeteler grup oyunu yonetbilirsiniz.geresi size kalmış benc çook güzel hadin kolay gelsin...

Link çalışmadığından dolayı kaldırılmıştır.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 12 Eylül 2013
  2. mextor

mextor Yeni Üye

Ya arkadaş güzel olmuşda rar pass ne dir onu sölermisin

3. avatar103

aga sırasıyla yaptım hepsini ama server lar gelmedi bide server uptade nerede??

4. maddix

maddix Yeni Üye

server da yok server update denen bişeyde yok yaptıgın işi ya doğru yap ya da hiç yapma sorulan sorulara cevap ver ki rep kazan

5. Link Kırık--Zaten Düzgün olsaydı Şaşardım.,.,.,

Bu Sayfayı Paylaş