Gri ve Hüzünlü

'Resimli Şiirler' forumunda ASİ MARDİNLİ tarafından 15 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Gri ve Hüzünlü konusu [​IMG]
    [FONT=&quot]
    [/FONT]

[FONT=&quot]Şimdi sen terkettin ya benliğimi...[/FONT]
    [FONT=&quot]Veda ederken söylediğin son sözler çınlarken kulaklarımda... [/FONT]
    [FONT=&quot]Giderken yanına aldığın aslında sen değil de, benliğimin yarısı olduğunu anladım...[/FONT]
    [FONT=&quot]Notasız şarkılarda sensizliğimi dinleyip, kırık kadehime yalnızlığıma devirdim...[/FONT]
    [FONT=&quot]Kolaya kaçıp intihar etmek yerine , zoru seçip sevginle yanmayı yeğeledim...[/FONT]
    [FONT=&quot]Yıkılan bir duvarın enkazı kadar olamadım...[/FONT]
    [FONT=&quot]Yüreğimde yarattığın o derin boşlukla suskunluğumla boğuluyorum...[/FONT]
    [FONT=&quot]Ulaşılmazlığın aralıyor çaresizliğimin kapılarını..[/FONT]
    [FONT=&quot]Umudun çizdiği son sınırdayım…[/FONT]
    [FONT=&quot]Anılarımı deftere döküp ,kırık kalemimle o iki kelimeyi çiziyorum...[/FONT]

[FONT=&quot]Gri ve Hüzünlü...[/FONT]

[FONT=&quot]Veda ederken söylediğin son sözler çınlarken kulaklarımda...[/FONT]
    [FONT=&quot]Söylemek istediğin son kelime aslında hoşçakal değilde..[/FONT]
    [FONT=&quot]Beni benle rahat bırak cümlesiydi...[/FONT]
    [FONT=&quot]Yaşanan yılların hüznüne kapılıp,dili geçmiş zamanların tebessümünü uğurlamaktı......[/FONT]
    [FONT=&quot]Rüyamda görsem inanmayacağım bir tutkuyla karşılaşacağımı nerden bilirdim...[/FONT]
    [FONT=&quot]Dudaklarımın söylediği gibi gözlerimde söyleseydi hoşça-kal kelimesini...[/FONT]
    [FONT=&quot]Yapabilseydim beni bırakıp giderken diğer yarımı kurtarabilmeyi...[/FONT]
    [FONT=&quot]Anılarımı deftere döküp ,kırık kalemimle o iki kelimeyi çiziyorum...[/FONT]

[FONT=&quot]Gri ve Hüzünlü...[/FONT]

[FONT=&quot]Veda ederken söylediğin son sözler çınlarken kulaklarımda...[/FONT]
    [FONT=&quot]Vazgeçmek istediğim aslında sen değilde..[/FONT]
    [FONT=&quot]Uğruna amaçladığım çılgınlıkları bir kenara bırakıp,[/FONT]
    [FONT=&quot]Çocuksu hayallerimi yaşamamdı…[/FONT]
    [FONT=&quot]Kökünden kesilen bir ağacın sallanan yaprağı kadar telaşlıydım…[/FONT]
    [FONT=&quot]Beni o karanlık gecede umursamazca terkedip giderken…[/FONT]
    [FONT=&quot]Anladım ki..[/FONT]
    [FONT=&quot]Meğer yalnızlık,[/FONT]
    [FONT=&quot]Kalabalığın uyku haliymiş…[/FONT]

[FONT=&quot]Gri ve Hüzünlü…[/FONT]

Bu Sayfayı Paylaş