Google Karizmayı Çizdirdi !!!

'Google Hakkında Her Şey' forumunda LogSgLe tarafından 31 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. LogSgLe

LogSgLe Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Google Karizmayı Çizdirdi !!! konusu Yaklaşık bir bir buçuk saat önce google bütün arama sonuçlarında tıklanan site ve linklere zararlı site olarak değerlendirdi.Ve milyonlarca insanın kullandığı google neredeyse yarım saat süreyle kullanılamadı.Bundan forumartukluda nasibini aldı ve zararlı web sitesi sınıfına girdi :)
    Peki bu neyin nesiydi derseniz google uzun süredir google Stopbadware adıyla kurduğu sunucu zararlı siteleri buluyor ve google bu sayfalara girerken uyarmasını sağlıyordu.Bu sitenin herhangi bir sebebten bozulması veya hacklenmesi ( kesin bişey bilmiyorum ) :) Bu sonucu doğurmuş olabilir.Sonuc olarak bu olay tarihe gececek bir durum.
    Bu durumun etkisine bir örnek veriyim.Frmartukluda saat 3-4 sularında genelde 1000 üye olmayan ziyaretci bulunuyor.Bu üyelerde genellikle google aramaları sonucu frmartuklu sitesini giriyor.Google bu sorun cıktıgında bende hemen online tablosuna baktım ve ortalama 1000 kişi olan ziyaretci sayısı 78 e düşmüştü.... gerisini siz anlayın .... :gathering:

1 kişi bunu beğendi.
  2. RiVeR_Nn

RiVeR_Nn Üye

valla Helal olsun karizma yerlerde ....... her şeyi burda söyleyemiom google amcaya ayıp olur :ddd ama olsun herkeste google a yüklenirse olacağı bu :D :DD

3. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Göremedim Olanı Elektrikler Kesikti :D

Ama Öyle Birşey Olmuşsa Gerçekten Bu Google İçin Rezalet :D:D

4. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Valla Rezalet Bi durumdu.Google'a baktim "frmartuklu" bu site bilgisayariniza zarar verebilir.. Sonra bi baktim tum siteler oyle.. Tam Anlamiyla karizma yerlerde:D

Bu Sayfayı Paylaş